Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Biurų kvartalui Vilniuje suteikta pramoninė istorinė išvaizda

Šalia Lietuvos sostinės Vilniaus senamiesčio įkurtas naujas rajonas – Paupys. Paupys reiškia upės pakrantę, todėl rajono pavadinimą galima sieti su jo vieta prie upės. Rajone yra ne tik aukštos kokybės gyvenamųjų pastatų, bet ir biurų bei komercinių patalpų. 

Viso rajono plėtra vyko penkiose mažesnėse teritorijose, o Audriaus Ambraso architektų biurui pavesta suprojektuoti erdvę, kurią sudarytų biurų ir komercinės paskirties pastatai, įskaitant turgų bei kino teatrą. 

Architekto Audrius Ambraso teigimu, iš pradžių sklype buvo sovietmečiu statytas pramoninis pastatas, kuris architektūriniu požiūriu nebuvo vertingas. Pastatas ir teritoriją dengiantis gruntas buvo smarkiai užteršti, todėl pastatas buvo nugriautas, o gruntas pakeistas ir architektai galėjo pradėti darbus ant švaraus paviršiaus. 

Nauji pastatai, atitinkantys istoriją 

Vietovės pramonės istorija siekia XIX amžių, kuris architektams tapo įkvėpimo šaltiniu. Didžiausio teritorijos pastato, kuriame įsikurs biurai ir komercinės patalpos, apdailai architektai pasirinko „Ruukki Cor-Ten“ plieno lakštus ir stačiakampio profilio vamzdžius, pagamintus iš tos pačios medžiagos. Likusią fasado dalį sudaro betonas. 

„Cor-Ten“ ir betonas yra natūralios viena su kita derančios medžiagos. „Cor-Ten“ pasirinkta kaip viena iš apdailos medžiagų, nes norėjome suteikti pastatui industrinę išvaizdą ir priminti teritorijos istoriją“, – aiškina architektas Audrius Ambrasas. 

„Cor-Ten“ apdaila ne tik išryškina papildomas pastato savybes, bet ir turi funkcinę paskirtį. Pastato, kuriame yra oro kondicionavimo įrenginiai, plotas buvo padengtas „Cor-Ten“ plieno lakštais, leidžiančiais cirkuliuoti orui. Be fasado, „Cor-Ten“ medžiagos panaudotos pastato stogeliams, durims ir langų lankstiniams, kaminams bei panduso konstrukcijoms. 

Galutinis rezultatas nesulaukė kritikos 

Architektas Audrius Ambrasas tvirtina, kad prireikė šiek tiek laiko, kol pavyko įtikinti turto savininką, kad dėl savo savybių „Cor-Ten“ puikiai tinka apdailai. Pasak jo, paprastai kiekvienas projektas pasiekia lūžio tašką, kai klientas pradeda visiškai pasitikėti architektu. Šis projektas nebuvo išimtis. 

„Kai biuro pastate dirbantys žmonės naudojasi fasadu kaip fonu asmenukėms, supranti, kad jiems patinka pastatas ir jie nori jį parodyti“, – sako Audrius Ambrasas. 

Kad architekto vizija taptų užbaigtu pastatu, montavimo įmonei „Ruukki“ ir architektui teko nepertraukiamai bendradarbiauti. 

„Pirmą kartą pastatui naudojome „Cor-Ten“ medžiagas. Esu patenkintas pastatu ir visa erdve. Jei paaiškėtų, kad kažkas ne taip, kaltos tikrai būtų ne medžiagos“, – teigia Audrius Ambrasas. 

Kam, pasak Audriaus Ambraso, tinka naudoti „Cor-Ten“? 

„Cor-Ten“ medžiagos tinka įvairiems pastatams – nuo pramoninių objektų iki gyvenamųjų namų. Apskritai nėra prastų medžiagų. Yra tik prasti projektai su netinkamai parinktomis medžiagomis“.

 

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.