Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Pederserėje (Suomijoje) pastatytos „Ekeri“ patalpos pritaikytos gamybos procesui

„Ruukki“ indėlis: metalinis rėmas yra patogus, kai gamybos proceso metu reikia iš vienos vietos į kitą perkelti didžiulius komponentus,  o naudojant plokštes statyba tampa efektyvi, taupiai naudojama energija.

 

Pederserėje įsikūrusi įmonė „Ekeri“ gamina šoninio atidarymo priekabų ir puspriekabių rėmo konstrukcijas. Šoninio atidarymo priekabų privalumai yra jų naudojimo lankstumas ir krovimo greitis, nes jas pakrauti ir iškrauti galima ir per galines, ir per šonines duris. Pagrindinė įmonės rinka yra Šiaurės Europos šalys, kur šie produktai jau nėra naujiena, o daugiausiai pardavimų „Ekeri“ atlieka Švedijoje. Kiekvieną savaitę pagaminama apie 17 rėmų, įmonė taip pat siūlo ir priežiūros bei remonto paslaugas. „Ekeri“ įkurta 1945 m., šiuo metu čia dirba apie 240 darbuotojų.

 

Daugiau savos gamybos, mažiau transportavimo

Naujosios „Ekeri“ gamyklos, įsikūrusios šalia pagrindinės įmonės buveinės, statyba užbaigta 2018 metų pabaigoje. Naujosios patalpos „Ekeri“ buvo reikalingos todėl, kad bendrovė nusprendė nebesinaudoti subrangovų paslaugomis, o pradėti gaminti grindis, stogus ir sienas rėmų konstrukcijoms. Ši gamyba sutelkta Pederserėje.

„Praktiškai tai reiškia, kad bendrame gamybos procese patys gaminsime daugiau, kaip ir tai, kad nebereikės atsigabenti reikiamų komponentų iš už šimtų kilometrų“, – teigia vykdantysis „Ekeri“ direktorius Matti Laurila.

Naujosios gamybos patalpos plotas yra maždaug 12 000 kvadratinių metrų, tai prilygsta apytiksliai pusantro futbolo stadiono dydžiui. „Ruukki“ tiekė plienines pastato konstrukcijas, daugiasluoksnes sienų plokštes, apkrovą laikančius stogo profilius ir šiluminę izoliaciją bei difuzinę plėvelę stogui. „Ruukki“ taip pat buvo atsakinga už stogo ir sienų projektavimą. Siekiant išanalizuoti galimus sprendimus, koncepcijos dizainą ir atrasti geriausią sprendimą buvo pasinaudota energijos modeliavimu. „Ruukki“ taip pat buvo įsipareigojusi sumontuoti tiekiamus produktus.

 

Projektuojant atsižvelgta į gamybos procesus

Vykdantysis direktorius Matti Laurila teigia, kad kuriant salės dizainą buvo atsižvelgiama išimtinai tik į gamybos procesą, t. y., ieškota protingiausio būdo plieninėms rėmams gaminti. Išsiaiškinus gamybos procesą, salė buvo suprojektuota atsižvelgiant į jį.

„Žvelgiant iš mūsų vykdomos veiklos perspektyvos, plieninis rėmas yra puikus sprendimas, pastato viduje yra vien tik atvira erdvė, taigi niekas netrukdo komponentų judėjimui. Pastato hermetiškumas ir energijos taupymas taip pat yra mums svarbūs kriterijai“, – sako Laurila.

„Ruukki“ tiekė plieninį pastato rėmą, kurio detalių ilgis siekė net iki 56 metrų.

 

Dizainas yra esminis kokybės užtikrinimo elementas

Pastato statyba buvo patikėta bendrovei „Rakennus Nynäs Oy“. Šioje bendrovėje dirba maždaug 20 darbuotojų, kurie ne tik stato komercinės ir gamybinės paskirties pastatus, tačiau veikia ir kaip subrangovai statant viešuosius pastatus. Geri tokio darbo pavyzdžiai galėtų būti Jakobstado naujoji gaisrinė ir naujosios „Baltic Yacht“ gamybos patalpos.

„Vykdydami visas savo operacijas didžiulį dėmesį skiriame kokybei, ne vien tik kainai. Kokybė būtinai apima ir nustatytų terminų laikymąsi. Mūsų įmonėje kokybė prasideda nuo dizaino. Pavyzdžiui, „Ekeri“ projekto atveju, kiekvieno etapo planai buvo paruošti dar prieš pradedant pirmąjį“, – teigia vykdantysis direktorius Rune Nynäs.

Net ir jie negalėjo visko padaryti vieni, todėl projektui pasitelkė apie 10 subrangovų. „Rakennus Nynäsin“ gavo užduotį griežtai prižiūrėti statybos projektą, kuris buvo pradėtas 2018 m. lapkričio 9 d. Pastatas buvo baigtas statyti anksčiau, nei planuota – tų pačių metų gruodžio 21 dieną.

 

Plokštės montuojamos labai greitai, jos užtikrina veiksmingą energijos vartojimą

„Rakennus Nynäs“ darbuotojas Magnus Storbacka buvo atsakingas už statybos projektą. Jo nuomone, plokščių naudojimo privalumas yra tas, kad veiksmingai energiją naudojantys pastatai gali būti pastatyti per trumpą laikotarpį.

Naujasis pastatas turi būti sandarus, kad būtų taupomos šildymo išlaidos. Projektavimo metu „Ruukki“ atliko gamybos patalpų energijos modeliavimą, nustačiusi oro nuotėkio koeficientą, lygų 1,00 arba q50=1,0. Oro nuotėkio koeficientas nurodo oro nuotėkio santykį su gaubtinio paviršiaus, apimančio pirmąjį aukštą, sienas ir viršutinį aukštą arba stogą, plotu.  Kuo mažesnis rezultatas, tuo sandaresnis pastatas.

 

Optimizavimas pasiteisino labiau, nei tikėtasi

Reikiamas „Ekeri“ pastato energijos vartojimo efektyvumas užtikrintas pritaikant arba optimizuojant izoliacinio sluoksnio storį įvairiose pastato dalyse, kad puikus rezultatas būtų pasiektas kuo ekonomiškesnėmis sąnaudomis. Energijos modeliavimas atskleidė, kad investavus į tinkamus sandarumo sprendimus, stogo izoliacinį sluoksnį galima sumažinti nuo 40 cm iki 30 cm, išlaikant reikiamą energijos efektyvumo lygį. Optimizavimo funkcija nustato ekonomiškiausią derinį pačiam geriausiam rezultatui pasiekti protingomis priemonėmis.

Gamybinių patalpų sandarumo matavimus pagal SFS-EN-13829 standartą atliko „Cramo“. Matavimai, atlikti gruodžio 11 dieną, nustatė, kad oro nuotėkis buvo q50=0,7. Rezultatas dar geresnis, nei tikslinis 1,0.

 

Meistriškumas iš visų pusių

„Ruukki“ puikiai padirbėjo, vykdant šį projektą. Nuo pat pradžių pastebėjome, kad turime reikalų su bendrove, įpratusia dirbti su dideliais projektais. Kokybė buvo tikrai aukšta, pavyzdžiui, visi plieninių rėmų varžtai buvo pritaikyti prie jiems išgręžtų skylių. Produktai buvo pristatyti laiku. Kitas sėkmės faktorius buvo tai, kad „Ekeri“ yra kvalifikuota įmonė, žinanti, ką daro ir ko nori“, – džiaugiasi Magnus Storbacka.

„Pastatas užbaigtas laiku, įgyvendinti visi užmojai. O svarbiausia, viskas vyko kaip sviestu patepta“, – patvirtino vykdantysis direktorius Matti Laurila.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.