Naujienos

„Tändstickan 3“ suteikia naują gyvenimą buvusiai pramonės vietai Geteborge, Švedijoje

„Tändstickan 3“ administracinis pastatas pradėtas projektuoti 2019 metų pradžioje.  Įsikūręs Geteborge, „Tändstickan 3“ – tai 12 aukštų biurų pastatas, kuriame yra apie 12 500 kvadratinių metrų plotas biurams. Kartu su dviem administraciniais pastatais, kurie anksčiau buvo pastatyti tarp Geteburgo ir Molndalio, šie pastatai sudaro užimtumo centrą, skirtą 2 500 žmonių. Naujajame pastate yra trys nuomininkai: konsultacinė įmonė, vyriausybės kanceliarija ir restoranas. Kompleksas pastatytas buvusioje pramoninėje zonoje, kurioje iki 1931-ųjų buvo rengiamos rungtynės, iš kur ir yra kilęs pastato pavadinimas (švediškai „tändstickan“ reiškia „rungtynės“).

„Ruukki“ tiekė „Liberta 550“ fasado kasetes, kai kurios iš jų buvo perforuotos, bei specialiai pritaikytą karkasą ir tvirtinimo elementus.

Håkanas Nässénas, nekilnojamojo turto bendrovės „Kungsleden“, kuriai priklauso pastatas, techninio pastato vadovas paaiškina, kad „Tändstickan 3“ buvo pastatytas siekiant patenkinti padidėjusią biuro patalpų paklausą Geteborgo regione.

„Projektuojant pirmiausia reikėjo sukurti pastatą, kuris puikiai derėtų su dviem esamais pastatais ir su jais sudarytų darnų darinį“, – aiškina Håkanas Nässénas.

Be gerų, funkcionalių erdvinių sprendimų, „Tändstickan 3“ gali pasigirti puikiomis aplinkosauginėmis savybėmis. Dėl to jam buvo suteiktas „LEED Gold“ aplinkosauginis sertifikatas.

„Mes džiaugiamės pastatu, sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų. Administraciniai pastatai atgaivino pramoninę vietą“, – sako Håkanas Nässénas.

Statybos bendrovė „Skanska“ buvo projekto vystytoja ir pagrindinė rangovė.

 

Susiję produktai