"Ruukki Products" AS biurai

Susisiekite su mumis, arba atvykite į artimiausią "Ruukki Products" biurą darbo dienomis, nuo 8 iki 17 val. (penktadienį - nuo 8 iki 15.45 val.)

 • Vilniaus: Pramonės g. 16, Vaidotai, Vilniaus raj. (parodyti žemėlapyje), tel. +37052322315
 • Kauno: Partizanų g. 63M, Kaunas (parodyti žemėlapyje), tel. +37037327407
 • Klaipėdos: Svajonės g. 38, Klaipėda (parodyti žemėlapyje), tel: +37046492549
 • Šiaulių: Metalistų g. 8E, Šiauliai (parodyti žemėlapyje), tel. +37041520080
 • Panevėžio: S. Kerbedžio g. 7A, Panevėžys (parodyti žemėlapyje), tel. +37045463047
 • Užklausa dėl kainos

  Norėtumėte sužinoti kainą? Užpildykite šią užklausą (el. formą) ir mūsų prekybos atstovai susisieks su jumis ir pasiūlys kainą. Jei turite abejonių, kalusimų ar pastabų, trumpai apibūdinkite savo projektą ir mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą jūsų stogui.

  Informaciją apie šiuo metu Ruukki vykdomas akcijas galite rasti mūsų akcijų puslapyje.

  Užklausos formoje prašome užpildyti visus laukelius, pažymėtus žvaigždute. 
  Pridėti dokumentą (maks. dydis 5MB)
  Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.

  Stogų prekybos ir partnerių tinklas

  Galite pasitikėti mūsų prekybos partneriais. Kasmet savo prekybos partneriams ir stogdengiams "Ruukki" organizuoja techninius mokymus, aprūpina naujausia technine literatūra, gaminių pavyzdžiais ir t.t. Šiame sąraše pateikiami tik oficialiai įgaliotieji "Ruukki" atstovai, su kuriais "Ruukki Products" yra pasirašiusi prekybos sutartis. Raskite jums patogiausią pardavėją žemėlapyje, įvedę savo miestą, ar pašto indeksą. Bet kuris iš šių prekybos atstovų padės jums, pradedant vienu gaminiu ir baigiant visu „Ruukki“ stogo komplektu.

  Ruukki Express - tai Ruukki stogų mažmeninės prekybos ir paslaugų centrai, galintys pasiūlyti platų produktų asortimentą iškart, iš vietinio sandėlio, suteikti išsamias konsultacijas naudojant gaminių pavyzdžius ir stendus.
   Prekybos atstovai

   Susijusios nuorodos

   D.U.K

   Kaip sužinoti, ar reikia naujo stogo? Kur galima įsigyti „Ruukki“ stogą? Kiek laiko stogas gali būti eksploatuojamas? Gaukite visus atsakymus mūsų dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K.) skyriuje.

   Dokumentų biblioteka

   Mūsų dokumentų bibliotekoje rasite stogų montavimo, priežiūros ir kt. instrukcijas bei brošiūras. Ten taip pat pateikiame aplinkosaugos ir kokybės sertifikatus.

   Techniniai klausimai

   Ar turite klausimų, į kuriuos nėra atsakymų mūsų svetainėje? Iškilus problemoms dėl stogo, gaukite palaikymą iš mūsų techninių konsultantų specialistų el. paštu arba telefonu.