Contacts-scropped

DĖMESIO! Karantino metu Ruukki stogai skaičiuojami, užsakomi, gaminami ir pristatomi kaip ir iki šiol, tik visa komunikacija vykdoma nuotoliniu, bekontakčiu būdu. Ruukki itin atsakingai laikosi karantino nurodymų, taiko visas reikiamas apsaugos priemones, kad užtikrintų savo klientų ir darbuotojų saugumą. Susisiekite su mumis ar mūsų prekybos partneriais žemiau nurodytais telefonais ar el. užklausos forma.

 

"Ruukki Products" AS biurai

Užklausa dėl kainos

Norėtumėte sužinoti kainą? Užpildykite šią užklausą (el. formą) ir mūsų prekybos atstovai susisieks su jumis ir pasiūlys kainą. Jei turite abejonių, kalusimų ar pastabų, trumpai apibūdinkite savo projektą ir mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą jūsų stogui.

Informaciją apie šiuo metu Ruukki vykdomas akcijas galite rasti mūsų akcijų puslapyje.

Užklausos formoje prašome užpildyti visus laukelius, pažymėtus žvaigždute. 
Pridėti dokumentą (maks. dydis 5MB)
Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.

Stogų prekybos ir partnerių tinklas

Galite pasitikėti mūsų prekybos partneriais. Kasmet savo prekybos partneriams ir stogdengiams "Ruukki" organizuoja techninius mokymus, aprūpina naujausia technine literatūra, gaminių pavyzdžiais ir t.t. Šiame sąraše pateikiami tik oficialiai įgaliotieji "Ruukki" atstovai, su kuriais "Ruukki Products" yra pasirašiusi prekybos sutartis. Raskite jums patogiausią pardavėją žemėlapyje, įvedę savo miestą, ar pašto indeksą. Bet kuris iš šių prekybos atstovų padės jums, pradedant vienu gaminiu ir baigiant visu „Ruukki“ stogo komplektu.

Ruukki Express - tai Ruukki stogų mažmeninės prekybos ir paslaugų centrai, galintys pasiūlyti platų produktų asortimentą iškart, iš vietinio sandėlio, suteikti išsamias konsultacijas naudojant gaminių pavyzdžius ir stendus.
  Prekybos atstovai

  Susijusios nuorodos

  D.U.K

  Kaip sužinoti, ar reikia naujo stogo? Kur galima įsigyti „Ruukki“ stogą? Kiek laiko stogas gali būti eksploatuojamas? Gaukite visus atsakymus mūsų dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K.) skyriuje.

  Dokumentų biblioteka

  Mūsų dokumentų bibliotekoje rasite stogų montavimo, priežiūros ir kt. instrukcijas bei brošiūras. Ten taip pat pateikiame aplinkosaugos ir kokybės sertifikatus.

  Techniniai klausimai

  Ar turite klausimų, į kuriuos nėra atsakymų mūsų svetainėje? Iškilus problemoms dėl stogo, gaukite palaikymą iš mūsų techninių konsultantų specialistų el. paštu arba telefonu.