Architektams ir projektuotojams

Jūsų vizija yra mūsų tikslas. Turėdami lankstų pažangių produktų asortimentą, projektavimo įrankius, įskaitant 3D vizualizacijas, ir aiškų biudžetą, paspartiname Jūsų projektavimo procesus ir suteikiame naujų galimybių judėti pirmyn. „Ruukki“ – patikimas Jūsų partneris įgyvendinant drąsiausias architektūrines idėjas. Tegul visus projekto etapus apimančios mūsų paslaugos veda jus į sėkmę.

Primo-main_1920

Sienų ir stogo pasiūlymas

Fasadų apdaila

Primo-main_1920

Ruukki® Primo

Fasado sistema „Ruukki® Primo“ ir jos didelės, lygaus paviršiaus plokštės įgalina aukščiausios klasės dizaino sprendimus. Didesnės ir lygesnės plokštės jums padės praplėsti estetikos akiratį.

Daugiau apie Ruukki® Primo
Centrum Galaxy

Ruukki Liberta® kasetės

Ruukki Liberta® fasado apdailos kasetės su iš visų pusių užlenktais kraštais užtikrina maksimalų metalinių kasečių standumą. Su paslėptu arba matomu - įgilintu tvirtinimu bei plačiomis medžiagiškumo, paviršių ir spalvų pasirinkimo galimybėmis.

Daugiau apie ruukki Liberta kasetes
maritime-centre-vellamo

Lamella apdailos juostos

Lamella apdailos juostos, siauresni, su užlenktais dviem išilginiais kraštais fasado apdailos gaminiai sudalinantys fasadą viena kryptimi, vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai.

Daugiau apie lamella apdailos juostas
Design Tokyo S18, Wood-Mizer Industries, Polska

Design banguoti fasado apdailos lakštai

Banguoti lakštai skirti ištisiniam, struktūrizuotam fasado įspūdžiui sukurti. Atitinkamai parinkus bangos formą, dydį ir medžiagiškumą, lakštus paprasta pritaikyti fasado architektūriniams poreikiams.

Daugiau apie banguotus lakštus

Fasado apdailos medžiagos

Platus metalinių fasadų apdailų portfolio suteikia galimybę sukurti išskirtinius architektūros elementus. Dėl techninių savybių universalumo, mūsų ekspertai pasiruošę padėti architektams, vystytojams ir užsakovams surasti tinkamiausią sprendimą pagal kiekvieno individualaus projekto estetinius, techninius ir ekonominius poreikius.

Daugiau apie fasado apdailos medžiagas

Perforacija ir pašvietimas

„Ruukki® Emotion“ yra iki galo sukomplektuota fasado sistema, sudaryta iš perforuotų apdailos gaminių, atraminės konstrukcijos bei integruotos foninio apšvietimo sistemos. Perforacijos įvairovė, nuo simetrinės iki savo pačių sugalvotos meninės perforacijos suteikia neribotas pasirinkimo galimybes.

Daugiau apie Ruukki® Emotion
film-museum

išskirtiniai pagal užsakymą gaminti fasadai

Išskirtiniams projektams, kuriuose gaminiai iš standartinio portfolio netiks, fasado apdaila gali būti suprojektuota ir pagaminta pagal poreikį. Galutinis gaminys bus patikrintas ir pritaikytas naudojimui lygiai taip pat kaip ir kiti gaminiai iš standartinio portfolio.

Daugiau apie pagal užsakymą gaminamus fasadus

Gaminiai sienoms

Ruukki Forma® fasadų sistemos

"Ruukki Forma® sertifikuota ir pilnai išbaigta fasadų sistema, kurią sudaro fasado apdailos gaminiai kartu su Ruukki® Energy daugiasluoksnėmis plokštėmis. Platus medžiagiškumo, formų ir spalvų pasirinkimas. Užtikrintas geresnis pastato sandarumas naudojant Ruukki® Energy daugiasluoksnių plokščių sistemą gali iki 30% sutaupyti pastato energijos sąnaudų ir pagerinti pastato energetinio naudingumo klasę. "

Daugiau apie ruukki forma fasadų sistemą
Myjnia samochodowa Bilia

Klijuojami piešiniai - logo sienoms

Ruukki Expression® suteikia galimybę klijuoti plėveles su piešiniais ir raštais ant Ruukki® Energy plokščių sistemos išorinio paviršiaus. Plėvelės gali būti spalvotos, įvairių raštų, taip pat jos gali būti atspausdintos su konkrečiu piešiniu arba logotipu.

Daugiau apie Ruukki Expression®

Apkrovas laikantys lakštai

Ruukki® Roof Sensor

Ruukki apkrovas matuojantys jutikliai

Ruukki stogo apkrovas matuojantys jutikliai realiuoju laiku seka ant stogo esančio sniego kiekį, padeda išvengti pavojingų situacijų ir mažina aptarnavimo išlaidas. Šis sprendimas apsaugo pastatu besinaudojančius asmenis ir leidžia lengviau atsikvėpti jo savininkui, projektuotojui ir už saugumą atsakingiems asmenims.

Daugiau apie ruukki stogo apkrovas matuojančius jutiklius

BIM objektai

Designer

BIM objektai ir projektavimo įrankiai

Sumodeliuoti BIM objektai sienoms ir fasado apdailai

Projektavimui palengvininti sukurti CAD / BIM objektai, su nuolat atnaujinama informacija apie produktus 3D formate, skirti Autodesk Revit ir ArchiCAD programoms.

 

Projektavimui skirtos programos

Techninė dokumentų biblioteka

Detalūs gaminių brėžiniai, montavimo instrukcijos ir kiti dokumentai. Mūsų gaminamų produktų pasiūla skiriasi pagal šalis, todėl pasitikrinkite galimybes susisiekdami su artimiausiu Ruukki ofisu.

Tvarus partneris

Logistics

Šiandienos pastatai yra mūsų palikimas

 
Tiekiame tvarius aukštos kokybės produktus, sistemas ir sprendinius. Jie atitinka aukščiausius kokybės standartus net ir prie pačių atšiauriausių klimato sąlygų. Todėl savo, kaip atsakingo partnerio, vietą visuomenėje galime pateisinti tvarių procesų ir gaminių pasiūla.

Mes, skandinaviško kapitalo įmonė, SSAB koncerno dalis, dalinamės savo vertybėmis ir sukaupta ilgamete patirtimi statybų versle.

Safety-in-focus

Atsakingas partneris

Mums ypač rūpi sauga ir aplinka be nelaimingų atsitikimų, nuo tiekėjo iki gamybos ir iki pat galutinio kliento. Mūsų įsipareigojimus saugumui rodo mūsų veiksmai: visi produktai projektuojami taip, kad būtų saugu juos gaminti, montuoti ir naudoti. Mūsų tikslas - augti kartu su savo partneriais ir būti pasaulio lydere saugos srityje.

Daugiau apie atsakingą partnerystę
Sustainable-offering

Tvarus pasiūlymas

Mes padedame savo klientams didinti energijos vartojimo efektyvumą, panaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, mažinti anglies kiekį, naudoti pastatų sertifikavimo sistemas ir įvertinti cheminę statybos produktų sudėtį. Jei trumpai, mes darome viską, kad padėtume savo klientams statyti tvaresnius pastatus.

Daugiau apie tvarius pasiūlymus

Jūsų vizija yra mūsų tikslas

Susisiekti su mumis lengva.

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmeninius duomenis? Prašome patikrinti mūsų privatumo politiką.