Karjera

Karjera

Kompanijoje Ruukki Construction dirba apie 1800 darbuotojų, Europoje turime 14 gamyklų. Jei esi pasiruošęs kitam žingsniui savo karjeroje ir nori

  • nuolat mokytis bei tobulėti
  • kartu su komanda siekti sėkmės
  • dirbti atsakingą darbą
  • kelti iššūkius rytojui

kandidatuok į žemiau esančias laisvas darbo vietas. 

Kaip kandidatuoti?
Žemiau esančiame sąraše, naudodamas filtrą, pasirink Ruukki Construction kompaniją. Čia ieškok laisvų darbo vietų. 
Ruukki-Construction

Ruukki Construction yra SSAB dukterinė bendrovė.  SSAB – tai Šiaurės Europoje ir JAV veikianti plieno gamybos kompanija, savo veiklą vykdanti daugiau nei 50 šalių. Visas laisvas darbo vietas SSAB  gali rasti žemiau.

Laisvos darbo vietos

Pateikti paraišką

Jei ieškote darbo vasaros laikotarpiui, kandidatuokite tiesiai į aukščiau sąraše pateiktas laisvas darbo vietas. Ne visos pozicijos yra paskelbiamos vienu metu, tad prašome sąrašą kartas nuo karto peržiūrėti pavasario laikotarpyje. Prašome neteikti paraiškos – kandidatuokite tiesiai.

Jeigu neradote jums tinkančios laisvos darbo vietos, prašome pateikti paraišką mūsų atrankos sistemoje.

Užsiregistruokite ir pateikite paraišką čia

Paraiškoje įrašykite išsamią informaciją apie savo darbo patirtį ir išsilavinimą bei nurodykite, kodėl norite dirbti Ruukki. Išsisaugokite vartotojo vardą bei  slaptažodį, kad vėliau galėtumėte atnaujinti informaciją apie save.

Darbai vasaros laikotarpiu ir galimybės rašyti diplominį darbą

Ar norėtumėte prisidėti prie mūsų sėkmės, prisijungti prie Ruukki komandos? Siūlome darbo praktiką ir įvairias karjeros galimybes įvairių specialybių studentams. Darykite karjerą pas mus!

Mūsų įmonėje atlikdami praktiką susidarysite įspūdį apie kompaniją bei plačiau sužinosite apie mūsų verslą.  Įvairių specialybių studentams siūlome darbą vasaros laikotarpiais. Kandidatuoti į vasaros praktikos vietas galite nuo sausio iki kovo.

„Suteikta atsakomybė darbą vasaros laikotarpiu paverčia smagiu“, - pabrėžia Matias Myntti, vasaros praktiką atlikęs Marketingo ir komunikacijos skyriuje. Daugiau apie jo patirtį skaitykite čia.

Vasaros praktika yra labiausiai tikėtina galimybė pas mus rašyti diplominį darbą. Kiekvienais metais turime daug studentų, rašančių savo bakalauro/magistro darbus. Daugeliu atveju diplominių darbų rašyme aktyviai dalyvauja mūsų kompanijos Vystymo ir tyrimų skyrius, tačiau taip pat galime rasti ir kitas, netechnines mokslinių tyrimų temas. Jeigu jus domina diplominio darbo rašymas Ruukki, pateikite paraišką.  Aplikuoti galite visus metus, tiesiog užregistruokite savo anketą mūsų atrankų sistemoje nurodydami, kad ieškote galimybės rašyti diplominį darbą. Nepamirškite nurodyti dominančias/siūlomas  darbo temas.

 

Darbuotojų istorijos

Kaip atrodo darbas Ruukki? Koks buvo mūsų strategijos vadovės karjeros kelias? Kokius iššūkius ji patiria dabartiniame savo darbe? Kaip vienas iš mūsų pardavimo vadovų užtikrina, kad jo kompetencijos būtų nuolat atnaujinamos? Norėdami tai sužinoti, paskaitykite keletą mūsų darbuotojų istorijų.

Sužinokite daugiau apie darbą Ruukki, taip pat susipažinkite su keletu žmonių, kurie stato jūsų rytojų:

employee-story-jenni-1-377x350
Jenni Kainulainen
Strategy Manager, Finland
Read Jenni's story
employee-story-piotr-1-377x350
Piotr Gala
Senior Sales Manager, Poland
Read Piotr's story
employee-story-matias-1-377x350
Matias Myntti
Summer trainee (Marketing & Communications), Finland
Read Matias' story