Prekybos centras „Eeden“

Partneriai

  • Investuotojas: „TTK Investeeringud OÜ“
  • Statybos bendrovė: „Ehitustrust AS“
  • Architektūrinis projektavimas: „AB Sport OÜ“
Google maps image for pdf print

„Eeden“ yra prekybos ir pramogų centras, stovintis maždaug už 3 km nuo Estijos Tartu miesto centro. Pastatytas netrukus po 2000-ųjų metų, 2018 metais jis buvo renovuotas, nes naujoms paslaugas teikiančioms įmonėms reikėjo daugiau vietos. Šiuo metu „Eeden“ pastate, kurio plotas siekia 25 tūkst. kvadratinių metrų, yra įsikūrę 74 nuomininkai.

„Ruukki“ tiekė pastato daugiasluoksnes plokštes, sinusoidinius Design profilius ir apkrovas laikančius stogo lakštus. Įspūdingiausias tiektas gaminys yra aukso spalvos perforuotos fasado Lamella juostos. Jos perforuotos taip, kad sukurtų rojaus sodo įspūdį, su visomis ten esančiomis palmėmis ir egzotiška fauna. Kadangi apšvietimas sklinda iš už perforuotų lamelių,  siluetai matomi ir naktį.

„Naująjį fasadą rinkomės iš daugybės siūlomų variantų. „Ruukki“ yra savo segmento lyderis,o be to  jie yra patikimi. Todėl kartu su statytoju nusprendėme bendradarbiauti su šia įmone“, – aiškina Margusas Tuulingas, „AS Eedeni Keskus“ statybos ir remonto direktorius.