Lodzės „Brama Miasta“ biurų kompleksas Lodzėje, Lenkija

Lodzės „Brama Miasta“ – tai biurų ir komercinis kompleksas, pradėjęs veikti šį pavasarį. Nauji pastatai yra įsikūrę labai kompaktiškame Lodzės centre, netoli naujos Lodzės traukinių stoties „Fabryczna“. Įspūdingą išvaizdą jiems suteikia „COR-TEN®“ lakštai ir „Liberta“ kasetės, kurias pristatė „Ruukki“.

Partneriai

  • General contractor: Skanska
  • Architectural design: Medusa Group
  • Year: 2019-2020

 

Google maps image for pdf print

Generaliniam rangovui „Skanska“ įmonė „Ruukki“ pristatė trijų storių „COR-TEN“ lakštus – 1,5 mm, 2 mm ir 3 mm. Iš viso dviem etapais pristatyta daugiau kaip 6 000 m2 „COR-TEN“ lakštų. Prieš pateikdamas užsakymą, klientas norėjo viską sužinoti apie „COR-TEN“ savybes, nes ši medžiaga sudaro esminę viso fasado dalį ir turėjo didelę įtaką renkantis kitus sprendimus, ji lėmė ir galutinį vaizdinį įspūdį. „Ruukki“ taip pat pristatė beveik 300 m2 juodos RAL 9005 spalvos „Liberta original 102“ kasečių.

„Fasadai padengti plokščių mozaika iš „COR-TEN“ lakštų ir juodos spalvos „Ruukki Liberta“ kasečių, – tarsi erdvės matas, jie daro skirtingą, kintantį įspūdį, priklausomai nuo vietos, iš kurios į juos žiūrite. Šių dviejų milžiniškų pastatų šokis tarsi atgyja keliaujant viena iš pagrindinių, palei pastatus besidriekiančių miesto gatvių,“ – sako Przemo Łukasikas, vienas iš „Medusa Group“, atsakingos už šį projektą, savininkų.