„Eurobeef“ – šalto sandėliavimo patalpos

„Eurobeef Sp. z o.o.“ yra viena didžiausių mėsos gamintojų Didžiosios Lenkijos vaivadijoje Lenkijoje, kurios specializacijai yra jautienos pjaustymas ir kokybiški jautienos gaminiai. 2016–2017 metais įmonė praplėtė savo patalpas ir pasistatė naują šaldomą sandėlį, šaldomą gamyklą ir aukštuminį šaldiklį.
Google maps image for pdf print

Be to, investicijos buvo skirtos gamybinių patalpų remontui ir esamo fasado renovacijai.

„Ruukki“ pagamino ir pristatė daugiasluoksnes plokštes šaldomų sandėlių fasadui, stogams, pertvaroms ir luboms. Be to, „Ruukki“ pristatė T35 profilio lakštus stogui, visus reikalingus lankstinius ir priedus. 

„Įmonei „Eurobeef“ pristatėme 14 000 kvadratinių metrų plokščių. Pristatėme ne tik PIR plokštes, bet ir mineralinės vatos plokštes. Pastarosios buvo skirtos dalims, kurioms keliami griežčiausi priešgaisriniai reikalavimai. Plokštės su PIR šerdimi buvo naudojamos gamybinėms ir šaldomų sandėlių dalims (greitojo užšaldymo, aukštuminio šaldiklio patalpoms). Būtina paminėti, kad dėl mūsų gamybinių pajėgumų sugebėjome pristatyti vientisas sienų plokštes šaldikliui (maždaug 16 m ilgio), kad plokščių nereikėtų jungti“. – sako Dariusz Borowski, „Ruukki Polska“ šaldomų sandėlių ir maisto pramonės vadovas.

Dėl mūsų žinių apie šaldomų sandėli sprendimus ir ilgalaikės patirties buvome pasirinkti kaip įmonės „Eurobeef“ tiekėjas. Tai buvo antrasis šiai įmonei atliktas projektas.

„Eurobeef“ rekomenduoja bendradarbiavimą su tokiu patyrusiu ir patikimu partneriu kaip „Ruukki“ – šią įmonė verta rinktis dėl aukštos gaminių kokybės, punktualumo, profesionalaus palaikymo ir dėmesio smulkmenoms. Esame labai patenkinti abiem mūsų investicinio projekto etapais”, – apibendrina Grzegorz Grabowski, „Eurobeef“ generalinis direktorius.