ESSOTE Mikelio centrinė ligoninė

Partneriai

  • „Lujatalo Oy“
Google maps image for pdf print

„South Savo Social and Health Care Authority“ (ESSOTE) administruojama Mikelio centrinė ligoninė yra valdžios reformų projekto, kuriuo apjungiamos socialinės ir pagrindinės specialiosios sveikatos priežiūros paslaugos, būtent skubioji pagalba, intensyvi priežiūra ir chirurginės operacijos, dalis.

Renovuotas senasis ligoninės pastatas ir pridėta naujų ypatybių. Šių pokyčių tikslas buvo sukurti modernią ir malonią aplinką klientams, pacientams ir personalui, kuri taip pat skatintų gerovę. Be to, projektu siekta ekonomiškumo, išlaidų veiksmingumo ir sukurti energiją taupantį pastatą, pasižyminti mažesniu išskiriamo anglies dioksido kiekiu. Naujoms pastato dalims „Ruukki“ pristatė baltas arkines „Liberta“ fasado kasetes ir daugiasluoksnes plokštes.

Statybų metu Mikelio centrinės ligoninės patalpos buvo atnaujintos, kad atitiktų reikalavimus, taikomus modernioms skubiosios pagalbos ligoninėms. Šviesus „Ruukki“ pristatytas fasadas pagyvino erdvę ir padėjo sukurti modernų bei malonų pastatą, skatinantį gerovę.

Mikelio centrinė ligoninė statoma etapais per 2017–2020 m. laikotarpį.