Armila

Partneriai

  • Investor: Arginta Investment
  • Builder: Construction One
Google maps image for pdf print

2018 m. pabaigoje Lietuvos įmonė „Armila“ persikėlė į naujas biuro ir farmacijos produktų sandėliavimo patalpas, maždaug 13 kilometrų nutolusias nuo Lietuvos sostinės Vilniaus centro. Naujajame pastate įsikūrė pagrindinis įmonės biuras ir logistikos centras. UAB „Armila“ platina farmacijos ir sveikatos priežiūros produktus. Įmonė yra tarptautinės „Walgreens Boots Alliance“ kompanijos dukterinė bendrovė.

„Ruukki“ tiekė energetiškai efektyvias plokštes pastato sienoms ir apkrovą laikančius stogo lakštus. „Construction One“ direktorius Povilas Korsakas, atsakingas už pastato projektavimą ir statybą, teigia, kad „Ruukki“ panelės ir apkrovą laikantys lakštai puikiai atitiko savo paskirtį ir patenkino griežtus reikalavimus.

Naudodami „Ruukki“ gaminius užtikrinome energinio naudingumo reikalavimus. Gaminiai tarnauja kaip atraminės konstrukcijos ir atitinka priešgaisrinius reikalavimus, juos naudojant užtikrinta pastovi pastato vidaus temperatūra.

Tiek generalinis „Armilos“ direktorius Remigijus Mielinis, tiek ir pastato projekto vadovas Povilas Korsakas mano, kad savo įsipareigojimus „Ruukki“ atliko labai sėkmingai.

„Ruukki“ sėkmę lemia gerų gaminių ir puikaus aptarnavimo derinys“, – pastebi direktorius Remigijus Mielinis.