Naujienos

Nuo glaudaus bendradarbiavimo iki partnerystės

„Lett-Tak“ gamina stogo elementus, kuriuos naudojant galima greičiau pastatyti pramoninius objektus, gyvenamuosius būstus ir visuomeninius pastatus. Įmonės gamykloje, įsikūrusioje Larvike, maždaug už 120 km į pietus nuo Norvegijos sostinės Oslo, dirba 140 darbuotojų. Šiuo metu pagrindinės įmonės rinkos yra Norvegija ir Švedija, tačiau dabar „Lett-Tak“ žengia ir į Suomijos rinką, pristatydama stogo elementus naujai daugiafunkcei arenai Tamperėje. Šioje arenoje 2022 m. vyks pasaulio ledo ritulio čempionatas.

„Naudojant stogo elementus statyba vyksta iki keturių kartų greičiau nei įprastai. Patalpose, kuriose kontroliuojamas klimatas ir nėra temperatūros bei drėgmės svyravimų, gamykloje surinkti elementai išlieka itin aukštos kokybės. Be to, statyboje naudojant elementus padidėja darbo vietos sauga, nes stogo nebereikia konstruoti būnant dideliame aukštyje“, – teigia „Lett-Takk“ gamybos vadovas Thoras-Inge Karlsenas, pasakodamas apie elementų teikiamą naudą klientui.

„Lett-Tak“ klientai yra didelės statybos įmonės, užsakančios specialiai pritaikytus stogo elementus konkretiems statybos projektams. „Lett-Tak“ stogo elementus sudaro viršutinis sluoksnis, izoliacijos medžiagos ir plieno profiliai, o „Ruukki“ elementams tiekia šoninius ir priekinio krašto profilius. Iki šiol didžiausias „Ruukki“ pristatytas profilis buvo 18 metrų ilgio, o aukštis siekė 44 cm.

 

Didesni poreikiai

Iš pradžių „Lett-Tak“ gamino daugiausia sandėliavimo ir pramoniniams pastatams skirtus stogus. Praėjusio amžiaus 10-ajame dešimtmetyje įmonė ėmė tiekti produktus reiklesniems objektams, tokiems kaip visuomeniniai pastatai, o tūkstantmečių sandūroje – ir gyvenamiesiems būstams skirtus gaminius. 2-ajame šio amžiaus dešimtmetyje imta tiekti produktus ir vadinamiesiems „dizainerių objektams“, pvz., koncertų salėms. Be kita ko, „Lett-Tak“ elementai panaudoti statant Oslo oro uosto terminalą ir Larviko kultūros centrą.

„Statybos projektai tampa vis sudėtingesni, tad auga ir klientų poreikiai. Išbandėme ir atidžiai dokumentavome visą savo gamybos procesą ir naudojamas medžiagas. Tai turėjo įtakos ir tam, kur perkame reikalingas medžiagas“, – sako Thoras-Inge Karlsenas.

Be elementų gamybos, „Lett-Takk“ padeda klientams vykdyti statybos projektus teikdama įvairias paslaugas, pvz., prisiimdama atsakomybę už viską – nuo planavimo iki montavimo. Įmonėje dirba dešimt profesionalių projektuotojų, užtikrinančių, kad elementai atrodys būtent taip, kaip reikia, o montavimo komanda juos tinkamai įrengia. Kai už visą projektą atsako kompetentingi profesionalai, gaminių ir paslaugų derinys suteikia klientams saugumo.

 

Kokybės ir pasitikėjimo grandinė

Nuo pat „Lett-Tak“ įkūrimo „Ruukki“ ir „Lett-Tak“ plėtojo santykius su klientais. Gamybos vadovas Thoras-Inge Karlsenas aiškina, kad bendradarbiavimas yra nuolatinis ir šalys susitinka bent porą kartų per metus, kad suplanuotų tęstinį bendradarbiavimą.

Pasak Thoro-Inge Karlseno, „Ruukki“ stiprybė yra pasiūlos saugumas, punktualumas bei gebėjimas tiekti produktus ir dideliems projektams. Be to, „Ruukki“ produktai ir medžiagos turi visus reikalingus dokumentus, ko tikisi ir „Lett-Tak“ klientai.

„Mūsų bendradarbiavimas su „Ruukki“ padaliniu Anderslov‘e yra lankstus ir racionalus. Trumpa abipusė komunikacija leidžia greitai ir lengvai priimti sprendimus. Esame partneriai“, – sako Thoras-Inge Karlsenas.

Sėkmingas „Lett-Tak“ ir „Ruukki“ bendradarbiavimas yra grįstas abipusiu pasitikėjimu ir lankstumu.