Naujienos

„Ruukki“ daugiasluoksnės plokštės įmonės „Eurobeef“ šaldomuose sandėliuose

Pasiteiravus, kokio tipo pastatams geriausiai tinka „Ruukki“ daugiasluoksnės plokštės, galima sulaukti įvairių atsakymų – kai kas teigs, kad gamyklinėms patalpoms ir sandėliams, kiti sakys, kad logistikos ir platinimo centrams arba komercinėms patalpoms. Tačiau viename sektoriuje „Ruukki“ plokštės užima tvirtą pirmaujančią padėtį dėl įrodyto funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir išskirtinių savybių. Tai – šaldomo sandėliavimo pramonė, kurioje naudojami šaldomi sandėliai, šaldikliai ir konservavimo patalpos.

„Lenkijoje šis segmentas pradėjo plėstis labai seniai dėl itin aktyvios mūsų komandos veiklos Obornikų gamykloje, dar prieš įsigyjant įmonę „Metalplast“. Čia buvo pagamintos pirmosios daugiasluoksnės plokštės šaldomiems sandėliams ir sudaryti pirmieji jiems skirti techniniai aprašai ir katalogai. Bėgant metams kūrėme sprendimų inovacijas ir tobulinome gamybos technologijas, todėl dabar galime pasiūlyti pažangiausių gaminių ir geriausią reputaciją pelniusią sistemą. Šio tipo pastatams svarbi kiekviena detalė, o savo technologiją pirmą kartą optimizavome su „Ruukki“ ir sėkmingai išbandėme šimtuose stambių projektų. Mūsų šaldomiems sandėliams skirtos plokštės išsiskiria unikaliu sujungimu, užtikrinančiu nepriekaištingą sandarumą, kuris yra privalomas šioje pramonės šakoje“, – teigia Dariusz Borowski, „Ruukki Polska“ šaldomų sandėlių ir maisto pramonės vadovas.

„Eurobeef Sp. z o.o.“ yra viena iš įmonių, pasirinkusių „Ruukki“ šaldomų sandėlių sprendimus. Jos būstinė yra Kolo mieste, pačiame Lenkijos centre. „Eurobeef“ yra viena didžiausių mėsos gamintojų Didžiosios Lenkijos vaivadijoje, kurios specializacija – jautienos pjaustymas ir kokybiški jautienos gaminiai. 

2016–2017 metais įmonė praplėtė savo patalpas ir pasistatė naują šaldomą sandėlį, šaldomą gamyklą ir aukštuminį šaldiklį. Be to, investicijos buvo skirtos gamybinių patalpų remontui ir esamo fasado renovacijai.

„Ruukki“ pagamino ir pristatė daugiasluoksnes plokštes, skirtas fasadui, stogams, pertvaroms ir luboms – tiesą sakant, visą mūsų daugiasluoksnių plokščių asortimentą. 

Naujųjų pastatų išorinės sienos buvo pastatytos naudojant SP2B 100 E-PIR, SP2B 60 E-PIR ir SPB 200 WE plokštes, pertvaros ir lubos – SP2B 100 E-PIR plokštes, o šaldiklių sienoms ir luboms panaudotos SP2E 200 E-PIR. Stogams buvo pristatytos SP2C 140/100 E-PIR. „Ruukki“ tai pat tiekė T35 profilio lakštus stogui ir visus reikalingus lankstinius bei priedus. 

Tokį platų gaminių asortimentą, skirtą „Eurobeef“, pavyko pasiūlyti dėl bendro darbo ieškant optimalių sprendimų konkrečiam klientui.

 „Įmonei „Eurobeef“ pristatėme 14 000 kvadratinių metrų plokščių. Pristatėme ne tik PIR plokštes, bet ir mineralinės vatos plokštes; pastarosios buvo skirtos dalims, kurioms keliami griežčiausi priešgaisriniai reikalavimai. Plokštės su PIR šerdimi buvo naudojamos gamybinėms ir šaldomų sandėlių dalims (greitojo užšaldymo, aukštuminio šaldiklio patalpoms). Būtina paminėti, kad dėl mūsų gamybinių pajėgumų, sugebėjome pristatyti vientisas sienų plokštes šaldikliui (maždaug 16 m ilgio), kad plokščių nereikėtų jungti. Taip pat buvome atsakingi už plokščių išpjovimą, jungiamąsias detales ir lankstinių bei kitų priedų pristatymą. Mūsų kompleksinis darbas šiame projekte pelnė mums vertingų konkurencinių taškų“, – sako Dariusz Borowski.

Verta pabrėžti, kad tai ne pirmasis mūsų projektas su „Eurobeef“. 2004 metais „Ruukki“ pristatė daugiasluoksnes plokštes vidinėms pirmosios gamyklos sienoms ir luboms. Iš viso jos sudarė maždaug 8 000 kvadratinių metrų.

Šiuo metu „Eurobeef“ dirba 250 žmonių. Kasdien apdorojama 100 tonų gaminių, kurie tiekiami Lenkijos ir daugeliui Europos rinkų.  Aukšta produkcijos kokybė iš dalies priklauso ir nuo pažangių technologijų. Atšaldyta ir užšaldyta mėsa laikoma šiuolaikiškuose sandėliuose, kurie privalo atitikti labai griežtus maisto sandėliavimo reikalavimus. 


Mūsų daugiasluoksnės plokštės, naudojamos tiek išorei, tiek vidui, užtikrina didelį pastatų energijos naudojimo efektyvumą. Sandari atitvara padeda palaikyti nuolatinę kontroliuojamą temperatūrą, o speciali danga užtikrina „Ruukki“ plokščių saugumą maisto apdorojimo patalpoms. 

Grzegorz Grabowski, „Eurobeef“ generalinis direktorius, vertina mūsų sprendimų kokybę:

„Labai vertiname „Ruukki“ pasiūlytų sistemų kokybę. Praėjus keliems metams galime patvirtinti, kad mūsų patalpoms panaudotos plokštės yra tvirtos, ilgaamžės ir atsparios oro sąlygoms bei mūsų kasdienio darbo iššūkiams – jų funkcionalumas pasitvirtino 100 %.”

Du projektai, kuriuos skiria ilgas laiko tarpas yra puikus matas, įvertinti partnerystės su „Ruukki“ patikimumui. Kodėl mus pasirinko kaip tiekėją pirmajai „Eurobeef“ gamyklos daliai ir jos praplėtimui?

„Eurobeef“ rekomenduoja bendradarbiavimą su tokiu patyrusiu ir patikimu partneriu kaip „Ruukki“ – šią įmonė verta rinktis dėl aukštos gaminių kokybės, punktualumo, profesionalaus palaikymo ir dėmesio smulkmenoms. Esame labai patenkinti abiem mūsų investicinio projekto etapais”, – apibendrina Grzegorz Grabowski.