Primo-main_1920

Ateitis yra „pakreipta“

Pristatydama „Ruukki® Primo“, „Ruukki“ suteikia naują formą aukščiausios klasės apdailai. Dėl kelių pažangių savybių pastato apdailos kūrimą dabar lemia ne apribojimai, o galimybės.

Daugiau apie Ruukki® Primo

Statybų gaminiai ir paslaugos siekiant tvarios vertės

Investuotojams, statybų vykdytojams, projektuotojams ir statybų įmonėms siūlome didelį tvarių gaminių ir paslaugų asortimentą: rėmines konstrukcijas, daugiasluoksnes plokštes ir fasadų apdailos gaminius, įskaitant projektavimo įrankius, pritaikytus sprendimus, pažangius projektus bei puikų jų valdymą.

Tinklaraštis

Tvarumas visoms kartoms

Šiuo metu statybų rangovai ir projektuotojai vis intensyviau ieško statybos gaminių, kuriuose būtų mažiau įkūnytosios anglies, o tai reiškia, kad paties gaminio anglies dvideginio pėdsakas turi būti mažas.

Tai labai teigiamas požiūris. Tačiau derėtų įvertinti visą statybos gaminio naudojimo ciklą ir užtikrinti jo tinkamumą objektui ir deramą efektyvumą.

Optimaliu atveju, gaminant statybos gaminį, turėtų būti sunaudojama kuo mažiau išteklių, o jame pačiame turėtų būti nedaug anglies turinčių medžiagų. Naudojimo etapu statybos gaminys turėtų būti ilgaamžis ir lengvai prižiūrimas. Jis turėtų būti nesudėtingai pritaikomas objektui ir užtikrinti, kad pats pastatas naudos kuo mažiau išorinės energijos, kad sumažėtų naudojimo etapo anglies dvideginio pėdsakas.

Net numatydami, kad pastatai bus naudojami nuo 50 iki 100 metų, turėtume atsižvelgti į būsimas kartas ir prisiimti atsakomybę dėl statybos gaminių eksploatavimo laiko pabaigos. Gaminius turėtų būti paprasta išmontuoti ir perdirbti arba net naudoti pakartotinai, jeigu objektas išmontuojamas nepasibaigus gaminio techninio eksploatavimo laikui. Turi būti sudaroma galimybė visus gaminius perdirbti į žaliavas, kad užuot vežus juos į atliekų sąvartynus, būtų galima gaminti naujus.

„Ruukki® Life Energy“ daugiasluoksnės plokštės kuo puikiausiai atitinka minėtus tvarumo kriterijus. Efektyvų energijos vartojimą užtikrinančios plokštės užtikrina geresnį sandarumą ir sumažina pastato suvartojamos energijos kiekį, be jokio "įkūnytos" anglies (emboddied carbon) poveikio, lyginant su standartinėmis plokštėmis. „Ruukki® Life“ plokščių izoliaciniame sluoksnyje yra daugiau negu 70 % perdirbto stiklo, todėl sumažinamas poveikis aplinkai. Kartu su ilgaamžiais padengimais, šios plokštės yra draugiškos aplinkai ir sukurtos naudoti dešimtmečius.

Daugiasluoksnes plokštes labai paprasta montuoti ir išrinkti bei keisti pastato išplanavimą. Plienas yra vertinga medžiaga, kurią pasibaigus gaminių naudojimo laikui galima efektyviai perdirbti. Izoliacines medžiagas taip pat galima panaudoti kaip žaliavą naujų medžiagų gamybai ar kitiems gaminiams, kurių sudėtyje yra mineralinių medžiagų.

Tiesiog nepriekaištingas sprendimas tvariems pastatams!

Jyrki Kesti

Technologijų direktorius

„Ruukki Construction“

 

Mus rasite: