Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Dirbdami kartu su savo klientais ir montavimo įmonėmis, galime pasiūlyti mūsų gaminių teikiamą naudą ir techninę pagalbą įvairiems statybų projektams

Paslaugos pasirinkus šį sprendimą

Project-development

Projekto kūrimas

Darbas kartu su statybų vykdytojais, projektuotojais ir pagrindiniais rangovais jau ankstyvuose projekto etapuose klientams suteikia daugiau naudos.

Atsižvelgimas į klientų poreikius ir lūkesčius, mūsų patirtis projektavimo, gamybos ir montavimo srityse leidžia patikimai planuoti ir įvertinti išlaidas. Kaip projekto komandos narys ankstyvuosiuose etapuose galime pasiūlyti unikalią statybų perspektyvą, o vėlesniuose etapuose – pastato efektyvumą. 

Medžiagos ir sprendimai yra pritaikyti greitam ir efektyviam pramoninės statybos procesui, taip pat užtikrinant tvarumo rodiklius.

design-support

Pagalba projektuojant

Siūlome daugybę projektavimo įrankių ir išsamias rekomendacijas renkantis mūsų gaminius. Taip pat turime vietinius pagalbą teikiančius darbuotojus, kurie padeda kūrėjams ir projektuotojams, kad jie galėtų pasinaudoti visais mūsų pasiūlymo pranašumais, ypač kurdami didelius ir sudėtingus projektus.

Paskutinius gaminio projektavimo etapus, kai pritaikoma pagal projekto sąlygas, atlieka „Ruukki“, tai priklauso nuo šalies ir gaminio. Tokiais atvejais mūsų projektuotojai padės projekto projektuotojams ir konstrukcijų projektuotojams suplanuoti darbus ir pateikti pradinius duomenis.

Skaityti daugiau apie mūsų projektavimo įrankius

frame-and-envelope-optimization2

Komponentų gamyba

Mūsų statybos komponentai yra gaminami pramoniniu būdu, kad atitiktų išskirtines aplinkybes ir techninius statybų vietos reikalavimus. Jie yra pritaikomi konkrečioje statybų aikštelės vietoje, todėl sumažėja atliekų kiekis ir galima efektyviai atlikti darbus net ir sudėtingo sprendimo atveju. Tai savo ruožtu sumažina visų projektų komandos narių darbo krūvį.

Mūsų gamyklose dirbantys profesionalai yra kvalifikuoti savo srities specialistai, atliekantys suvirinimo, surinkimo, paviršiaus apdirbimo ir padengimo darbus. Turime griežtą kokybės kontrolės sistemą, kuri užtikrina mūsų produkcijos saugą, kokybę ir efektyvumą.

Skaityti daugiau apie sertifikatus ir deklaracijas

Šiam sprendimui skirti gaminiai

Daugiasluoksnės plokštės

Fasado apdaila

Apkrovas laikantys lakštai

welded-girders

Suvirintos sijos

Suvirintas sijas galima pritaikyti ir optimizuoti skirtingiems tikslams. Siekiant rasti geriausią sprendimą suvirintos sijos pritaikomos ir optimizuojamos konkrečiam projektui. Iš suvirintų sijų dažniausiai gaminamos dvitėjinės sijos ir stačiakampio skerspjūvio sijos. Dėl automatinio suvirinimo linijų ir pažangių gamybos metodų užtikrinama, kad pristatymas būtų vykdomas greitai, kokybiškai ir patikimai. Kiekvieną siją gaminame ir komplektuojame parengtą montuoti, atsižvelgdami į kliento reikalavimus. Mes rūpinamės sijų transportavimu į statybų aikštelę ir pažadame pristatyti gaminį į reikiamą vietą reikiamu laiku.

Nuorodos

European Solidarity Centre

The decision to choose Cor-Ten®, aside from its weather-resistance properties, was also influenced by the fact that this material is traditionally identified with shipyard technologies.

Maritime Centre Vellamo

Maritime Centre Vellamo in Kotka is shaped like a large wave, and its facade sparkles like the rippling surface of water.

Susisiekite su mumis