Sutarties dėl projekto ir statybinės konstrukcijos sudarymas

Sutarties dėl projekto ir statybinės konstrukcijos sudarymas

Tinkamas projekto valdymas užtikrina, kad projektai baigiami laiku ir neviršijamas biudžetas.

„Ruukki“ užtikrina puikių gaminių kūrimą ir optimalius projektavimo sprendimus kūrimo ir įgyvendinimo stadijose. Galime pasiūlyti puikių projektų valdymo išteklių ir patirties.

Visas projektas nuo sumanymo, medžiagų paieškos, gamybos ir montavimo statybų vietoje modeliuojamas naudojant 4D BIM. Tai suteikia mums unikalią galimybę stebėti ir per trumpą laiką atlikti gamybos pakeitimus – mūsų klientai gali visiškai valdyti ir stebėti procesą. Projektų valdymo programinė įranga naudojama ištekliams, biudžetui, rizikai ir pan. stebėti bei valdyti.

Paslaugos pasirinkus šį sprendimą

Project-development

Projekto kūrimas

Darbas kartu su statybų vykdytojais, projektuotojais ir pagrindiniais rangovais jau ankstyvuose projekto etapuose klientams suteikia daugiau naudos.

Atsižvelgimas į klientų poreikius ir lūkesčius, mūsų patirtis projektavimo, gamybos ir montavimo srityse leidžia patikimai planuoti ir įvertinti išlaidas. Kaip projekto komandos narys ankstyvuosiuose etapuose galime pasiūlyti unikalią statybų perspektyvą, o vėlesniuose etapuose – pastato efektyvumą. 

Medžiagos ir sprendimai yra pritaikyti greitam ir efektyviam pramoninės statybos procesui, taip pat užtikrinant tvarumo rodiklius.

Design

Projektavimas

Mūsų projektuotojai yra patyrę komercinių, logistikos ir pramoninių pastatų projektavimo srityje. Naujausia projektavimo programinė įranga, brėžiniai ir techniniai dokumentai padeda sutrumpinti statybų laiką ir sumažinti išlaidas.

Į projekto pateikimą įtraukus komponentų projektavimą, mūsų projektuotojai su projekto komanda pasidalija itin specializuotomis žiniomis; tai užtikrina, kad projektai tiks tiek gaminant, tiek dirbant statybų aikštelėje. 

BIM-main-picture

Statinio informacinis modeliavimas (BIM)

BIM technologiją naudojame statybų projektams valdyti. Ji naudojama visuose etapuose: nuo projekto plėtros projektavimo ir gamybos iki montavimo. Naudojant BIM klientams užtikrinama aukšta kokybė, ekonomiškumas ir geras galutinis rezultatas. Ji suteikia tikslią ir greitą 3D modeliavimo aplinką, pagrįstą duomenimis, virtualiai imituojančiais statybas. Planus galima bendrinti su rangovais ir inžinieriais. „SCIA Engineer“ programinė įranga naudojama norint tiksliai ir optimaliai kurti konstrukcijas 3D erdvėje.

Savo projektavimo duomenis perkėlėme į automatinę pjovimo ir gręžimo liniją dar 1996 m. 2001 m. 3D modeliavimo technologiją integravome į savo ERP SAP sistemą. Įgyvendindami projektą nuolat tobuliname BIM naudojimą.

Pagrindiniai BIM pranašumai mūsų klientams

  • Didesnis saugumas planuojant ir imituojant modelio įgyvendinimą
  • Projekto idėjų ir pakeitimų, siekiant atrasti optimalius sprendimus, vizualizavimas
  • Kruopštus išankstinis planavimas, siekiant sumažinti trukdžius ir užtikrinti sklandų darbą statybų vietoje
  • Skaidrus projekto vykdymas ir geresnis bendravimas
  • Naujausia informacija apie projekto būseną
  • Projekto įvykdymas laiku, neviršijant skirto biudžeto
frame-and-envelope-optimization2

Komponentų gamyba

Mūsų statybos komponentai yra gaminami pramoniniu būdu, kad atitiktų išskirtines aplinkybes ir techninius statybų vietos reikalavimus. Jie yra pritaikomi konkrečioje statybų aikštelės vietoje, todėl sumažėja atliekų kiekis ir galima efektyviai atlikti darbus net ir sudėtingo sprendimo atveju. Tai savo ruožtu sumažina visų projektų komandos narių darbo krūvį.

Mūsų gamyklose dirbantys profesionalai yra kvalifikuoti savo srities specialistai, atliekantys suvirinimo, surinkimo, paviršiaus apdirbimo ir padengimo darbus. Turime griežtą kokybės kontrolės sistemą, kuri užtikrina mūsų produkcijos saugą, kokybę ir efektyvumą.

Skaityti daugiau apie karkasų gamybos vietas
Skaityti daugiau apie sertifikatus ir deklaracijas

frame-and-envelope-optimization1

Karkasų montavimas

„Ruukki“ patyrę ir kvalifikuoti statybų ir montavimo darbuotojai dirba bendradarbiaudami su vadovybe. Darbas atliekamas laiku, saugiai ir profesionaliai. Turime didelę darbo Šiaurės ir Rytų Europoje patirtį.

Ypatingą dėmesį skiriame surinkimo kontrolei. Visi statybų ir montavimo darbai atliekami saugiai. Projektų vadovai, statybų vadovai ir prižiūrėtojai užtikrina aukščiausią kokybės lygį.

Naudojant naujausią programinę įrangą, specializuotą gamybos įrangą ir pasitelkiant lanksčias statybos ir montavimo komandas, projektavimo, statybų ir montavimo procesai tampa susieti. Tai pagreitina statybų procesą ir sumažina išlaidas. 

Šiam sprendimui skirti gaminiai

Daugiaaukščiai karkasai

Naudojant iš anksto surinkto karkaso komponentus, darbas ir darbų valdymas statybų aikštelėje vyksta greičiau ir suteikia daug pranašumų. Tipiniuose daugiaaukščiuose pastatuose „Ruukki“ naudoja kompozitines kolonas ir suvirintas WQ bei UWQ sijas. Sistema leidžia efektyviai išnaudoti vietą ir suteikia pastatui lankstų funkcinį išdėstymą, įrengus ilgas perdangas ir lygias tarpines grindis.

Vieno aukšto konstrukcijos ir išorės apdailos pristatymas

Projektui specialiai sukurtos plieno santvaros efektyviai mažina išlaidas ir reikalingas medžiagas, ypač pastatuose su ilgomis perdangomis. Santvaros suteikia išdėstymo laisvę, nes jas galima lengvai pritaikyti konstrukcijoje. „Ruukki“ vieno aukšto karkasuose naudojami įvairūs kolonų ir portalinio rėmo variantai kartu su įprastomis tuščiavidurių profiliuočių santvaromis.

Nuorodos

DnB NOR Headquarters

The new headquarters of financial services group DnB NOR in downtown Oslo, has an exceptional appearance as a result of their honeycombed and multi-portal structures.

Alma Media Head Office

A steel frame enables the construction of versatile premises that blend architecturally into the cityscape.

Ruukki’s delivery for the first and second phase of the project comprised a quick-to-build, modifiable steel frame, sandwich panel elements for the facades, and load-bearing profiled sheets.

Susisiekite su mumis