Konstrukcijos ir išorės apdailos optimizavimas

Konstrukcijos ir išorės apdailos optimizavimas

Mūsų išsamiausia paslaugų koncepcija leidžia vykdytojams vienaaukščiuose pastatuose tiesiogiai valdyti pastato investicijų ir eksploatavimo išlaidas nuo pat pirmųjų statybos etapų. Galime optimizuoti pastato išorės apdailą ir konstrukciją atsižvelgdami į konkrečius projekto tikslus ir net optimizuoti eksploatavimo ciklo energijos sąnaudas, taip pat ir šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos sąnaudas.

Paslaugos pasirinkus šį sprendimą

Project-development

Projekto kūrimas

Darbas kartu su kūrėjais, projektuotojais ir pagrindiniais rangovais jau ankstyvuose projekto etapuose duoda daugiau naudos klientams.

Atsižvelgimas į klientų poreikius ir lūkesčius, mūsų patirtis projektavimo, gamybos ir montavimo srityse leidžia patikimai planuoti etapus, įvertinti išlaidas ir paskirstyti darbus. Kaip projekto komandos narys ankstyvuosiuose etapuose galime pasiūlyti unikalią statybų perspektyvą, o vėlesniuose etapuose – pastato efektyvumą.

Medžiagos ir sprendimai yra pritaikyti greitam ir efektyviam pramoninės statybos procesui, taip pat užtikrinant tvarumo rodiklius.

Design

Projektavimas

Mūsų projektuotojai yra patyrę komercinių, logistikos ir pramoninių pastatų projektavimo srityje. Naujausia projektavimo programinė įranga, brėžiniai ir techniniai dokumentai padeda sumažinti statybų trukmę ir išlaidas.

Į projekto pateikimą įtraukiant komponentų projektavimą, mūsų projektuotojai su projekto komanda pasidalija itin specializuotomis žiniomis, tai užtikrina, kad projektai tiks tiek atliekant gamybą, tiek dirbant darbų aikštelėje.

BIM-main-picture

Statinio informacinis modeliavimas (BIM)

BIM technologiją naudojame statybų projektams valdyti. Ji naudojama visuose etapuose: nuo projekto plėtros projektavimo ir gamybos iki montavimo. Naudojant BIM klientams užtikrinama aukšta kokybė, ekonomiškumas ir geras galutinis rezultatas. Ji suteikia tikslią ir greitą 3D modeliavimo aplinką, pagrįstą duomenimis, virtualiai imituojančiais statybas. Planus galima bendrinti su rangovais ir inžinieriais. Programinė įranga „SCIA Engineer“ yra naudojama konstrukcijoms tiksliai ir optimaliai projektuoti 3D erdvėje.

Savo projektavimo duomenis į automatinį pjūklą ir gręžimo liniją perkėlėme dar 1996 m. 2001 m. 3D modeliavimo technologiją integravome į savo ERP SAP sistemą. Per projekto gyvavimo ciklą nuolat naudojame ir tobuliname BIM.

Pagrindinė BIM nauda mūsų klientams

  • Didesnis saugumas planuojant ir imituojant modelio įgyvendinimą
  • Projekto idėjų ir pakeitimų, siekiant atrasti optimalius sprendimus, vizualizavimas
  • Kruopštus išankstinis planavimas, siekiant sumažinti trukdžius ir užtikrinti sklandų darbą statybų vietoje
  • Skaidrus projekto vykdymas ir geresnis bendravimas
  • Naujausia informacija apie projekto būseną
  • Projekto įvykdymas laiku, neviršijant skirto biudžeto
frame-and-envelope-optimization2

Komponentų gamyba

Mūsų statybos komponentai yra gaminami pramoniniu būdu, kad atitiktų išskirtines aplinkybes ir techninius statybų vietos reikalavimus. Jie yra pritaikomi konkrečioje statybų aikštelės vietoje, todėl sumažėja atliekų kiekis ir galima efektyviai atlikti darbus net ir sudėtingo sprendimo atveju. Tai savo ruožtu sumažina visų projektų komandos narių darbo krūvį.

Mūsų gamyklose dirbantys profesionalai yra kvalifikuoti savo srities specialistai, atliekantys suvirinimo, surinkimo, paviršiaus apdirbimo ir padengimo darbus. Turime griežtą kokybės kontrolės sistemą, kuria užtikrinami mūsų produkcijos sauga, kokybė ir efektyvumas.

Skaityti daugiau apie mūsų karkasų gamybos vietas
Skaityti daugiau apie sertifikatus ir deklaracijas

frame-and-envelope-optimization1

Karkasų montavimas

„Ruukki“ patyrę ir kvalifikuoti statybų ir montavimo darbuotojai dirba bendradarbiaudami su vadovybe. Darbas atliekamas laiku, saugiai ir profesionaliai. Mes turime daug darbo Šiaurės ir Rytų Europoje patirties.

Ypač daug dėmesio skiriama surinkimo kontrolei. Visi statybų ir montavimo darbai atliekami saugiai. Projektų vadovai, statybų vadovai ir prižiūrėtojai užtikrina aukštą kokybės lygį.

Naudojant naujausią programinę įrangą, specializuotą gamybos įrangą ir pasitelkiant lanksčias statybos ir montavimo komandas, projektavimo, statybų ir montavimo procesai tampa susieti. Tai pagreitina statybų procesą ir sumažina išlaidas. 

Roof-and-wall-installation

Stogo ir sienų montavimas

„Ruukki“ siūlo stogo ir sienų visiško sumontavimo sprendimą – nuo konstrukcijos iki galutinės apdailos.

Šiam sprendimui skirti gaminiai

single-storey

Vieno aukšto konstrukcijos ir išorės apdailos pristatymas

Projektui specialiai sukurtos plieno santvaros efektyviai mažina išlaidas ir reikalingas medžiagas, ypač pastatuose su ilgomis perdangomis. Santvaros suteikia išdėstymo laisvę, nes jas galima lengvai pritaikyti konstrukcijoje. „Ruukki“ vieno aukšto karkasuose naudojami įvairūs kolonų ir portalinio rėmo variantai kartu su įprastomis tuščiavidurių profiliuočių santvaromis.

Daugiau skaitykite čia

Daugiasluoksnės plokštės

Fasado apdaila

Apkrovas laikantys lakštai

Nuorodos

Žemiau rasite žymiausius mūsų darbus.

Bory Mall Shopping Centre

The exterior walls of Bory Mall were built using Ruukki Forma™, a facade system that combines air-tight wall structures and cladding. Air-tightness reduces energy consumption for heating and cooling.

Ruukki’s delivery for the first and second phase of the project comprised a quick-to-build, modifiable steel frame, sandwich panel elements for the facades, and load-bearing profiled sheets.

Susisiekite su mumis