Karkasų variantai remiantis kliento projektu

Rėmų variantai remiantis kliento projektu

Mūsų didelį plieninio karkaso komponentų gamybos pajėgumą ir montavimo patirtį galima panaudoti kuriant struktūras, pasižyminčias dideliu konstrukcinio projektavimo pajėgumu, priimant ir perduodant eksploatuoti konstrukcijas, pritaikytas pagal kliento projektus.

Paslaugos pasirinkus šį sprendimą

frame-and-envelope-optimization2

Komponentų gamyba

Mūsų statybos komponentai yra gaminami pramoniniu būdu, kad atitiktų išskirtines aplinkybes ir techninius statybų vietos reikalavimus. Jie yra pritaikomi konkrečioje statybų aikštelės vietoje, todėl sumažėja atliekų kiekis ir galima efektyviai atlikti darbus net ir sudėtingo sprendimo atveju. Tai savo ruožtu sumažina visų projektų komandos narių darbo krūvį.

Mūsų gamyklose dirbantys profesionalai yra kvalifikuoti savo srities specialistai, atliekantys suvirinimo, surinkimo, paviršiaus apdirbimo ir padengimo darbus. Turime griežtą kokybės kontrolės sistemą, kuri užtikrina mūsų produkcijos saugą, kokybę ir efektyvumą.

Skaityti daugiau apie karkasų gamybos vietas
Skaityti daugiau apie sertifikatus ir deklaracijas

frame-and-envelope-optimization1

Karkasų montavimas

„Ruukki“ patyrę ir kvalifikuoti statybų ir montavimo darbuotojai dirba bendradarbiaudami su vadovybe. Darbas atliekamas laiku, saugiai ir profesionaliai. Turime didelę darbo Šiaurės ir Rytų Europoje patirtį.

Ypatingą dėmesį skiriame surinkimo kontrolei. Visi statybų ir montavimo darbai atliekami saugiai. Projektų vadovai, statybų vadovai ir prižiūrėtojai užtikrina aukščiausią kokybės lygį.

Naudojant naujausią programinę įrangą, specializuotą gamybos įrangą ir pasitelkiant lanksčias statybos ir montavimo komandas, projektavimo, statybų ir montavimo procesai tampa susieti. Tai pagreitina statybų procesą ir sumažina išlaidas.

Šiam sprendimui skirti gaminiai

Daugiaaukščiai karkasai

Naudojant iš anksto surinkto karkaso komponentus, darbas ir darbų valdymas statybų aikštelėje vyksta greičiau ir suteikia daug pranašumų. Tipiniuose daugiaaukščiuose pastatuose „Ruukki“ naudoja kompozitines kolonas ir suvirintas WQ bei UWQ sijas. Sistema leidžia efektyviai išnaudoti vietą ir suteikia pastatui lankstų funkcinį išdėstymą, įrengus ilgas perdangas ir lygias tarpines grindis.

Išskirtiniai plieniniai karkasai

„Ruukki“ kompleksinės projektavimo ir gamybos galimybės leidžia pastatyti įspūdingo dydžio ir įvairovės išskirtines karkasines struktūras. Nesvarbu, ar tai didelė sporto arena, pramoninis ar kultūrinės reikšmės pastatas, kompetentingose rankose plieną galima pritaikyti net ir pačios sudėtingiausios architektūros poreikiams ar techniniams reikalavimams. 

Nuorodos

Friends Arena

The Friends Arena is the largest multipurpose arena with a sliding roof in Northern Europe. Ruukki was tasked with the design, fabrication and installation of the four huge steel trusses which support the arena’s extensive roof structure.

Kilden Performing Arts Centre

Susisiekite su mumis