„Ruukki Construction“ tampa „GreenCoat®“ partnere

Spl 21, 2019

„GreenCoat®“ yra novatoriškas ir ekologiškas polimerais dengtų plieno lakštų, naudojamų stogams, fasadams ir lietaus nuvedimo sistemoms, prekės ženklas. Spalio mėnesio pradžioje „Ruukki Construction“ oficialiai pasirašė „GreenCoat“ rinkodaros sutartį su SSAB, „GreenCoat®“ prekės ženklo savininke. Sutartis reiškia, kad „Ruukki“ gali naudoti „GreenCoat®“ prekės ženklą rinkodaroje visose savo rinkos srityse. „Ruukki Construction“ yra SSAB dukterinė įmonė.

„Ruukki Construction“ klientai jau kelerius metus naudoja „GreenCoat“ stogo dangas. Draugiškesnius aplinkai, ilgaamžiškesnius „GreenCoat“ paviršiaus padengimus „Ruukki“ naudoja nuo 2017 m., o „Plannja“ stogams, parduodamiems Švedijos ir Norvegijos rinkose, – nuo 2012 m.“, – teigia Jouni Metsämäki, „Ruukki“ stogo dangų atstovas.

„GreenCoat®“ dangos tampa vis ekologiškesnės, nes jų gamyboje didelę dalį iškastinės alyvos pakeitė skandinaviškas rapsų aliejus.

„Malonu pastebėti, kad mūsų klientai taip pat vertina ekologiškumą ir rinkdamiesi stogo dangą. Tai rodo, kad kelias link ekologiškesnių alternatyvų, kurį prieš metus pasirinko „Ruukki Construction“, buvo teisingas“, – priduria Jouni Metsämäki.

Dabar pasirašyta partnerystės sutartis yra vienas iš daugelio „Ruukki Construction“ pasirinkimų ekologiškesnei statybai. 2019 m. rugsėjo mėn. „Ruukki“ pasirašė Pasaulinės žaliųjų pastatų tarybos viziją, kad iki 2050 metų visiškai pereitų prie neutralios, anglies dvideginio taršos nedidinančios statybos. „Ruukki“ visuomet rūpinosi pastatų ekologiškumu, nuolat diegia naujoves, daugelis „Ruukki Construction“ produktų ir sprendimų mažina anglies dvideginio taršą.

Pasauliniu mastu pastatai išskiria apie 39 % viso energijos išmetamo anglies dioksido. Apie 30 % šio skaičiaus sudaro statybinių medžiagų gamyba ir statyba, o likę 70 % – pastatų eksploatacija, pavyzdžiui, šildymas.