„Kaštanová Living and Design Center“ – išreikšta kokybė

Rgs 19, 2019

„Kaštanová Living and Design Center“ yra antrame didžiausiame Čekijos mieste Brno įsikūrusi parodų salė ir verslo patalpos. „Kaštanová“ tikslas nėra sulaukti didelio žmonių srauto, čia didžiausias dėmesys skiriamas svarbiausiai klientų grupei – dizaineriams ir architektams. Nors namus planuojantys privatūs klientai taip pat laukiami.

Šiame 2015 m. užbaigtame verslo pastate įsikūrusios 50 įmonių, kurios 4 000 kv. m. ploto parodų erdvėje klientams demonstruoja konstrukcinius gaminius ir ypatybes. Be to, šiame centre yra 500 kv. m. ploto konferencijoms skirtos patalpos, kurias klientai gali išsinuomoti, bei maždaug 1 000 kv. m. ploto patalpos biurams.

„Kaštanová“ susideda iš dviejų pastatų, kurių vienas yra naujos statybos, o kitas – renovuotas. Naujos statybos pastato „Ruukki Forma“ facado sistemą pristatė „Ruukki“. Sistema apima sidabro spalvos daugiasluoksnes sienų plokštes ir aukso spalvos „Ruukki Liberta Elegant“ kasetes. Renovuotai fasado daliai „Ruukki“ panaudojo to paties tipo plokštes.

Sinergijos centras puikioms įmonėms

„Kaštanová“ kilo iš šeimos verslo, kuriame svarbų vaidmenį atliko savininkas Radekas Černý ir jo tėvas. Naujojo pastato vietoje anksčiau stovėjo šiai šeimai priklausiusi keraminių plytelių ir vonios baldų parduotuvė.

„Siekiame, kad mūsų šalies statybos projektų lygis atitiktų esantį Vakaruose - taip ir gimė „Kaštanová“ idėja. Tai tarsi centras, kuriame dizaineriai gali susipažinti ir dalintis idėjomis. Siekiant užtikrinti kokybę, čia savo gaminius demonstruoti leista tik perspektyvioms ir kokybišką verslą vystančioms įmonėms“, – sako Radekas Černý.

„Kaštanová“ sujungia šioje pramonės srityje dirbančius asmenis ir įmones – šis centras veikia kaip bendradarbiavimo terpė, kurioje inovacijos susijungia su įkvepiančiomis idėjomis. Be projektavimo darbų klientai čia gali rengti susitikimus ir su gaminiais susijusius mokymus.

„Vienoje vietoje dirbant skirtingoms įmonėms sukuriama sinergija ir naujas ekonominis potencialas. Pavyzdžiui, plyteles besirenkantis dizaineris taip pat galvoja apie vonios kambario baldus. Svarbu, kad architektai ir dizaineriai galėtų visa tai pamatyti ir išbandyti. Tam tikra prasme „Kaštanova“ yra atsvara šiandien itin populiariai internetinei prekybai ir rinkodarai“, – pasakoja Radekas Černý.

Išskirtinė elegantiška pastato išvaizda

Pageidauta, kad naujasis pastatas atitiktų jame veikiančių įmonių lūkesčius ir pasižymėtų logišku erdviniu išdėstymu.

Sidabro ir aukso spalvos „Ruukki“ gaminiai puikiai įsilieja į pastatų konstrukciją ir veikia kaip kontrastingas elementas tarp jų esančioje pievelėje.

„Fasadas turi būti išskirtinis, elegantiškas ir patrauklus. Labai dažnai mažiau yra daugiau“, – teigia Radekas Černý, kalbėdamas apie „Kaštanová“ išorę.

„Ruukki“ pateikė savo pasiūlymą, t. y. ypatingas paslaugas, leisiančias įgyvendinti architekto pateiktą fasado idėją. Žinoma, kad buvo ir daugiau pasiūlymų, tačiau tiekėju pasirinkta „Ruukki“. Pasak Radeko Černý, bendradarbiavimas buvo labai sėkmingas ir šiandien „Ruukki“ yra viena iš partnerių, „Kaštanová“ demonstruojančių savo gaminius.

„Kaštanová“ atitiko visus lūkesčius dėl centro išvaizdos. Jis išsiskiria elegancija. Be to, pirmą kartą pastate apsilankę klientai teigia esą sužavėti jo išvaizdos“, – sako Radekas Černý.

NAUJIENOS