Nauja debesų technologijos pagrindu veikianti „TrayPan“ programa modernizuoja ir palengvina projektavimą

Bir 16, 2019

Birželį „Ruukki“ pristatys naująją programos „Traypan“ versiją. Tai debesų technologijos pagrindu veikianti programa, skirta konstrukcijų ir fasado projektuotojams. Jos moderni ir patogi sąsaja leidžia projektuoti sienas naudojant „Ruukki“ daugiasluoksnes plokštes. Įsipareigojusi atnaujinti visas savo projektavimo programas, „Ruukki“ pradėjo nuo „TrayPan“. Vėliau šiais metais bus atnaujinta apkrovą laikančių lakštų skaičiavimo programa „Poimu“, kad atitiktų šiuolaikinius reikalavimus. „Ruukki“ tikslas yra sukurti modernių projektavimo įrankių sistemą, supaprastinančią ir palengvinančią projektuotojų darbą.

Lyginant su senąja „TrayPan“, naujoji programos versija yra dar patogesnė, turinti šiuolaikišką ir dinamišką sąsają. Dabar visa svarbi informacija rodoma viename ekrane, tai reiškia, kad vartotojams nebereikia atsidaryti atskirų langų visai reikiamai informacijai gauti. Taip pat lengva kopijuoti ir pritaikyti tiek projektų turinį, tiek ir struktūrinius elementus. Labai paprasta bendrinti projektus su kitais vartotojais, nebereikia skaičiavimų siųsti el. paštu. Projektų valdymo atžvilgiu naujoji bendrinimo funkcija gerokai palengvina darbą atostogų metu, kai darbuotojams reikia sužinoti naujausią informaciją.

„Traypan“ veikia debesų technologijos pagrindu, todėl nereikia jos diegti vartotojų kompiuteriuose. Debesų technologijos pagrindu veikianti programinė įranga užtikrina, kad duomenys ir portfeliai yra nuolatos atnaujinami. Kai tik „Ruukki“ pristato naują produktą ar funkciją, ji iškart matoma vartotojo sąsajoje. Ši debesų technologijos pagrindu veikianti paslauga leidžia ištisoms komandoms dalyvauti projektavimo procese. 

Naujoji „TrayPan“ programa sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su „Ruukki“ tyrimų ir plėtros bei pardavimo darbuotojais.

Susipažinkite su naująja „TrayPan“! Spauskite čia.

NAUJIENOS