„Ruukki Building Systems“ padalinys nuo šiol yra savarankiška įmonė

Bir 13, 2019

„Ruukki Construction“ verslo padalinio „Building Systems“ įregistravimo veiksmai, prasidėję 2019 m. sausio mėn., jau užbaigti, tad šis padalinys nuo šiol tapo nepriklausoma įmone. „Building Systems“ specializuojasi pastatų metalinių karkaso konstrukcijų gamybos ir montavimo, apdailos, tiltų konstrukcijų gamybos projektuose.

Pagal bendrovės strategiją, „Ruukki Construction“ siekia pelningo „Residential Roofing“ ir „Building Components“ verslo padalinių, susitelkusių į stogams ir fasadams skirtus produktus, augimo. Nuo šiol su projektais dirbanti „Ruukki Building Systems“ bus valdoma kaip savarankiška įmonė, siekiant sukurti stabilias sąlygas jos pelningumo ir kompetencijos plėtrai.

Šis įregistravimas nepaveiks darbuotojų, kurie darbą naujoje įmonėje tęs taip pat, kaip iki šiol. Įmonėje dirba apie 500 žmonių, jai priklauso metalo konstrukcijų gamyklos Pereseinejokyje ir  Ilivieskoje (Suomijoje), Gargžduose (Lietuvoje) bei Obornikuose (Lenkijoje). Visos kitos buvusios „Building Systems“ padalinio funkcijos taip pat bus perkeltos į naująją įmonę.

„Building Systems“ įregistravimas neturės įtakos prekių pristatymui klientams, paslaugoms ar kontaktinei informacijai, klientams paslaugas teiks tie patys kontaktiniai asmenys. Naujoji įmonė savo veiklą ir toliau tęs naudodama „Ruukki“ prekės ženklą.

NAUJIENOS