Naujas skirstymo centras Norvegijoje – didesnis našumas ir dar geresnės darbo sąlygos

Lap 12, 2019

Naujas pagrindinis „Tibnor“ sandėlis Norvegijoje atidarytas 2019 m. birželį. Pastatas suprojektuotas taip, kad gerai tarnautų verslui ir būtų maloni darbo vieta 65 „Tibnor“ darbuotojams.

„Dirbant sandėlyje, kontroliuojama vidaus temperatūra ypač svarbi, kaip ir malonus apšvietimas“, – teigia Finnas Kamåsas, „Tibnor“ logistikos ir gamybos direktorius, atstovavęs „Tibnor“ statybos projekte.

„Ruukki“ tiekė apkrovą laikančius lakštus stogui ir daugiasluoksnes plokštes sienoms. „Ruukki“ taip pat pasirūpino reikalingais stogo skaičiavimais ir montavimo brėžiniais.

Plokštės ir stogo danga itin svarbios reguliuojant pastato temperatūrą, nes jomis veiksmingai izoliuojamas pastatas. „Tibnor“ centriniame sandėlyje vidaus temperatūra neturi nukristi žemiau + 5 °C net ir žiemą.

„Be to, mes pastatui iškėlėme verslo tikslus. Juos pasiekti padeda sutelktumas. Kai viskas sutelkta vienoje vietoje, sumažėja ir išlaidų“, – pastebi Finnas Kamåsas.

„Tibnor“ yra plieno, kitų metalų ir jų apdorojimo paslaugų tiekėja Šiaurės Europoje. „Tibnor“ yra SSAB dalis ir vykdo veiklą ne tik Šiaurės Europoje, bet ir Baltijos šalyse. 

Kliento pastatui keliami tikslai

Įsikūręs Eidsvolio savivaldybėje, maždaug už 60 km į šiaurę nuo Oslo, pagrindinis sandėlis užima 21 000 kv. m. plotą, kuriame laisvai galėtų tilpti dvi futbolo aikštės. Gaminių asortimentą sudaro ne tik SSAB plieno gaminiai, bet ir galminiai iš aliuminio ir nerūdijančiojo plieno. Anksčiau „Tibnor“ veikė Oslo priemiestyje Furusete.

Finnas Kamåsas iš „Tibnor“ teigia, kad jis buvo atsakingas už „Tibnor“ tikslų integravimą statant pastatą ir, kadangi dirbo kartu su keliais kitais projekto dalyviais, turėjo elgtis tarsi dirigentas. Pavyzdžiui, „Straye“ buvo atsakinga už sienų statymą, „Metacon“ – už stogo.

„Pasakiau „Metacon“, kad norime baltų lubų, nes nuo lubų ir langų smarkiai priklauso apšvietimo sąygos. Žinojome, kad „Ruukki“ turėjo gaminį, kurio mums reikėjo, kad įgyvendintume savo norus“, – teigia Finnas Kamåsas.

Fantastiškas projektas

Visiškai natūralu, kad plieno tiekėja nutarė statyti savo patalpas iš plieno ir naudoti savo įmonės gaminius. Tačiau natūralu ir tai, kad renkantis „Ruukki“ gaminius tai nebuvo pagrindinis kriterijus.

„Ruukki“ gaminiai yra labai aukštos kokybės, juos galima greitai sumontuoti, be to, mums tiko jų kaina,“ – teigia Finnas Kamåsas ir priduria: „Apskritai projektu esu labai patenkintas. Pastatas pastatytas nenukrypstant nuo grafiko, o dalyvių komandinis darbas buvo tiesiog pavyzdinis. Fantastiškas projektas.“

NAUJIENOS