„Bory Mall“ prekybos centro pastato sienoms pasirinktas „Ruukki Forma“ sprendimas - nulėmė kokybė ir patirtis.

Sau 07, 2019

„Bory Mall“ prekybos ir pramogų centras yra Bratislavos šiaurės vakaruose, netoli E65 greitkelio. Baigtas statyti 2014 metais, šis pastatas tapo ir netoliese augančio mikrorajono traukos centru. 2016 m. pastatytas „Bory Mall“ priestatas, kuriame įsikūrė aukščiausios kokybės daugiafunkcinis kino teatras Slovakijoje. Tiek pirminio prekybos centro, tiek ir jo priestato sienų statybai buvo naudojamas „Ruukki Forma™“ fasado sistemos sprendimas. Už „Bory Mall“ statybą buvo atsakinga nekilnojamojo turto investuotoja „Penta Investment“, ši bendrovė užsiima ir prekybos centre esančių patalpų nuoma.

„Ruukki Forma“ fasado sistemą sudaro daugiasluoksnės sienų plokštės ir apdailos gaminiai.

„Likome patenkinti anksčiau pastatytu pastatu ir „Ruukki“ produktais, todėl visiškai natūralu, kad priestatui taip pat pasirinkome „Ruukki“ sprendimus. Visos detalės, sujungimai padaryti labai kruopščiai, be to, „Ruukki“ patenkino ir papildomus mūsų reikalavimus, pavyzdžiui, norėjome išgaubtų nuo lietaus apsaugančių plokščių, kurios dar ir puikiai atrodytų“, – „Ruukki“ produktų pasirinkimo priežastis vardija „Penta Real Estate“ architektas Dusanas Sevela.

Bory Mall

Jis pasakoja, kad pastato išplėtimas buvo pradėtas planuoti dar tuomet, kai buvo statomas pirminis pastatas. Dusanas Sevela dalyvavo kiekviename „Bory Mall“ projektavimo ir statybos etape.

„Matosi, kad fasadas yra tikrai kokybiškas, pastato dalių atspalviai nesiskiria. Norėjome, kad „Bory Mall“ išvaizda būtų vienalytė, todėl priestatui naudojome tas pačias medžiagas. Abiejų pastato dalių spalvos visiškai sutampa“, – pastebi Dusanas Sevela.

Bory Mall

Priešais priestatą buvo pastatyta vaikų žaidimų aikštelė, tuo „Bory Mall“ išsiskiria. Dusano Sevelos nuomone, žaidimų aikštelė yra ne tik maloni papildoma paslauga, tačiau tarnauja ir kaip puiki pastato apsauga nuo vėjo.

Apie „Bory Mall“ Dusanas Sevela girdi tik teigiamus atsiliepimus, jam pačiam labai patinka suapvalinti pastato kampai: „Jie sušvelnina pastato išvaizdą. Tikrai džiaugiuosi, kad galėjome įgyvendinti šį sumanymą, naudodami „Ruukki“ produktus.“


„Bory Mall“ esantis daugiafunkcis kino teatras „Imax“ yra geriausias Slovakijoje.

Į „Bory Mall“ pastato išplėtimo projektą buvo įtraukta ir vaikų žaidimų aikštelė lauke, ir puikiausio Slovakijos kino teatro statyba. „Imax“ daugiafunkciame kino teatre yra dvylika salių su 3D garso efektais.  Didžiausioje kino salėje įrengta speciali garso atkūrimo sistema, sukurianti natūralią garso aplinką. Baigus kino teatro statybą, panašią garso sistemą turėjo tik du kiti kino teatrai pasaulyje. Kitose trijose daugiafunkcio „Imax“ kino teatro salėse kėdės vibruoja ir juda sinchroniškai su scenoje rodomais vaizdais, kad žiūrovas galėtų pilnai įsitraukti į filmą ir dar labiau sustiprinti savo jutiminius pojūčius. 

Bory Mall