Naujoji „Ruukki® Primo“ gaminių šeima miesto fasadams suteiks prabangaus didingumo

Sau 06, 2020

„Ruukki Construction“ ruošiasi rinkai pristatyti naują gaminių šeimą „Ruukki® Primo“. Pirmiausiai bus pristatoma „Primo Skyline“ gaminių serija, leisianti sukurti įspūdingus fasadus, puikiai derančius miestų aplinkoje. Šios serijos fasado plokštės išsiskiria dideliais matmenimis ir lygiu paviršiumi, tad puikiai tinka biurams ir komerciniams pastatams. 
 
„Skyline“ gaminiai pasižymi glotniu paviršiumi ir yra skirti dideliems, integruotiems fasadams, kurie dažniausiai sutinkami miestuose. Šias plokštes galima naudoti visuomeniniams pastatams, viešbučiams, biurams ir komerciniams pastatams statyti. „Ruukki“ siūlo ne vien gaminius, bet ir visapusę pagalbą projektuojant, rengiant detalias gaminių išklotines, montavimo instrukcijas. Projektuotojai turės galimybę pasinaudoti ir "Skyline" produktų BIM objektais. „Ruukki“ gamybos pajėgumai ir logistika užtikrina puikias tiekimo paslaugas įgyvendinant ir itin didelius statybos projektus. 
 
Siūlomi trys „Primo Skyline“ serijos gaminiai: horizontaliai montuojami „Skyline 100“, vertikaliai montuojami „Skyline 150“, bei „Skyline 1000“, kuriuos, priklausomai nuo montavimo krypties, bus galimybė užsakyti didesnių nei 6 metrų ilgio ar pločio matmenų. Į „Primo Skyline“ fasado sistemos komplektaciją įeina ne tik pačios plokštės, bet ir visi tvirtinimui reikalingi elementai.
 
„Primo Skyline“ plokščių siūlės plotis yra nestandartizuotas, tad projektuotojai turės galimybę pasirinkti norimą siūlės plotį. Gaminio kūrimo, tobulinimo etapuose buvo atsižvelgta ir į fasado priežiūrą. Horizontalios plokščių siūlės sukurtos taip, kad būtų nuožulniai pasvirusios nuo pastato ir jose neužsilaikytų vanduo, ledas bei nešvarumai. Be to, bus galimybė pakeisti bet kurią vieną „Skyline“ plokštę atskirai, pavyzdžiui, jei plokštė yra sugadinama. Šiai, naujajai fasadų sistemai, "Ruukki" yra pradėjusi ir patento įregistravimo procesą. 
 
„Primo Skyline“ gaminiams „Ruukki“ suteikia 30 metų garantiją. Produktų gamybai naudojamos tik ugniai atsparaus aliuminio kompozito rūšys, kurių degumo klasės yra B-s1, d0 ir A2-s1, d0.
 
 
Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis  į „Ruukki Construction“ Gintarė Jakševičienė, tel. Nr. +376 682 28 182, gintare.jakseviciene@ruukki.com
 

NAUJIENOS