Pažangiais būdais užtikrinama sauga

„Ruukki“ aktyviai skatina užtikrinti saugą ir kurti aplinką, kurioje nebūtų nelaimingų atsitikimų, visose srityse, įskaitant tiekimą, gamybą ir pateikimą galutiniam naudotojui. Apie įmonės įsipareigojimą saugai rodo mūsų veiksmai: Visus mūsų gaminius galima saugiai pagaminti, sumontuoti ir naudoti. Mūsų tikslas – augti kartu su partneriais ir tapti pasaulio lydere saugos srityje.
safe-materials-and-components

Saugios medžiagos ir komponentai 

Mūsų medžiagas saugu naudoti. Mes nuolat tobuliname medžiagas, stebime ir tikriname, siekdami kiek įmanoma sumažinti galimą pavojų sveikatai. Mes informuojame klientus, kaip tinkamai naudoti gaminius ir iš kokių medžiagų jie pagaminti. 

Sužinokite daugiau apie medžiagų saugą 

accident-free-isntallation

Montavimas, išvengiant nelaimingų atsitikimų 

Gamyklinio surinkimo sienų elementus ir daugiasluoksnes plokštes galima sumontuoti greičiau ir saugiau. Tam reikia mažiau darbo jėgos. Be to, „Ruukki“ pateikia gaminius, kuriuose jau įtaisytos specialiosios saugos priemonės, ir atitinkamus priedus, kad užtikrintų geresnę montavimo darbų saugą. 

Sužinokite daugiau apie montavimą, išvengiant nelaimingų atsitikimų


 
end-user-safety

Pastato naudotojų sauga

Aukščiausios klasės medžiagos ir įranga, veiksmingas erdvės išnaudojimas, matomumą gerinantys sprendimai ir optimalus valdymo priemonių išdėstymas padeda užtikrinti galutinio naudotojo saugą ir mūsų kabinų ergonomiką. 

Mūsų gaminamus stogus saugu montuoti ir lengva prižiūrėti ne vieną dešimtmetį. Jei turite „Ruukki“ stogą, vargu, ar kada reikės ant jo lipti, o jei ir prireiks, mūsų saugos sprendimai stogams padės ten užlipti ir saugiai dirbti. 

Gaisras gali kilti bet kokiame pastate. Naudodami mūsų daugiasluoksnes plokštes galite sukurti itin atsparias ugniai ir aukščiausius priešgaisrinės saugos reikalavimus atitinkančias konstrukcijas.