Safety-in-focus

Atsakingas partneris

Mes aktyviai skatiname saugomo reikalavimus ir saugią aplinką be nelaimingų atsitikimų, nuo pat tiekėjų iki gamybos linijų ir iki pat kliento. Mūsų įsipareigojimas saugumui atsispindi mūsų veiksmuose: visi mūsų gaminiai suprojektuoti saugiai gamybai, montavimui ir galutiniai naudojimui.

Mūsų tikslas yra kartu augti su mūsų partneriais ir būti pasaulinio lygio lyderiais saugume.

 

Saugios medžiagos ir komponentai

Naudoti mūsų medžiagias yra saugu. Nuolatinis medžiagų vystymas, stebėjimas ir testavimas taikomi siekiant sumažinti rizikas sveikatai ir saugumui. Mes atvirai pateikiame teisingą mūsų gaminių panaudojimą ir medžiagų sudėtį savo klientams.

 

safe-materials-and-components

 

Teisįės aktų laikymasis

Ruukki nuolatos stebi nacionalinių ir tarptautinių įstatymų ir kitų reikalavimų, tokių kaip REACH ir ROHS, kurie reglamentuoja medžiagų saugumą ir kenksmingas medžiagas, plėtrą ir visada reaguoja iniciatyviai. Ruukki taip pat teikia informaciją klientams apie gaminių aplinkosauginį veiksmingumą pateikdama Aplinkosaugines gaminio deklaracijas (AGD).


REACH reglamentai

Europos reglamentas (EC) 1907/2006 apimantis cheminių medžiagų Registravimą, Vertinimą, Įgaliojimą ir Apribojimą Europos Sąjungioje buvo įgalintas 2007 metų Birželio 1 dieną.  Reglamentas taikomas visiems medžiagų gamintojams, importuotojams ir naudotojams, kurie jas naudoja mišiniuose ir gaminiuose. Taigi, šis Reglamentas taip pat taikomas plieno produkcija ir plieno gaminių, komponentų bei sistemų gamybai. Vadovaujantis REACH reglamentu, Ruukki plieno produktai, komponentai ir sistemos yra apibrėžiami kaip gaminiai, ne medžiagos. Tai reiškia, kad jiems nėra taikoma REACH registracija. Tačiau Ruukki yra kai kurių ruošinių importuotojas. Mes reikalaujame visapusiško REACH reglamento reikalavimų laikymosi iš mūsų subrangovų. Mes nuolatos stebime SVHC (Labai didelį susirūpinimą keliančių medžiagų) sąrašą ir informuojame mūsų klientus apie SVHC sąrašo junginius produktuose, kai to reikalaujama. 

 

Iškilus klausimams, susijusiems su Ruukki ir REACH reglamentais, prašome susisiekti su mūsų pardavimų atstovu.

 

Aplinkosauginės gaminių deklaracijos

Aplingosauginėse gaminių deklaracijose (AGD) nurodoma informacija apie žaliavos panaudojimą, energijos suvartojimą ir emisijas, atsirandančias gamybos procesų metu, taip pat informacija apie produktų perdirbamumą. Aplinkosauginės gaminių deklaracijos yra standartizuotas būdas pateikti Ruukki produktų poveikį aplinkai. Aplinkosauginės gaminių deklaracijos yra paremtos Ruukki produktų gyvavimo ciklo tyrimais ir jos atitinka tarptautinius EN 15804 ir EN ISO 14025 standartus.

Peržiūrėti Ruukki produktų Aplinkosaugines gaminių deklaracijas:

 

 

accident-free-isntallation

Montavimas be nelaimingų atsitikimų

Mes tiekiame gaminiuose integruotus saugumo sprendinius ir priedus, padėsiančius uždikrinti montavimo saugumą. Iš anksto pagaminti, aukšto preciziškumo elementai yra greičiau ir saugiau sumontuojami. Statybvietėje pakanka mažiau darbo jėgos.

Toliau išvardinti veiksniai kelią pavojų žmonių sveikatai ir saugumui statybvietėje:

  • sunkių krovinių kėlimas,
  • darbas dideliame aukštyje;
  • darbas didelėse statybvietėse.

Šie rizikos veiksniai, siekiant juos sumažinti, yra įvertinti Ruukki projektų valdymo bei tyrimų ir plėtros komandų.

 

18776-29

Kėlimo sauga

Siekiant tobulinti kėlimo saugą montavimo vietose, Ruukki sukurė sprendinį, kuriuo angos kėlimo kilpoms įrengtos WQ sijos ir elemntuose, naudojamuose plieno konstrukcijose. Kėlimo kilpos yra įrengiamos gamykloje arba prisukamos statybvietėje. Pro šias kilpas pranertos grandinės leidžia elementus ir sijas kelti saugiai. Fiksuotos kelimo kilpos ar angos yra pritaikytos sunkiems arba neįprastų formų gaminiams. Sunkių krovinių kėlimas judrioje statybvietėje gali būti pavojingas, jei neatliekamas teisingai. Siekdami sumažinti šias rizikas, mes sukūrėme lengvai naudojamus priedus, tokius kaip ryšulių pakėlėjus, kurie naudojami keliant stogo lakštus.

dsc_0032.nef

Saugos lynų tvirtinimo taškai

Siekdami užtikrinti žmonių, dirbančių ant stogo saugumą, mes sukūrėme saugos inkarus, kurie gali būti tvirtinami prie profiliuotų apkrovas laikančių lakštų. Saugos lynas, kuris yra sertifikuotas ir pažymėtas CE ženklinimu, gali būti tvirtinamas prie šio inkaro.

safely-together

Saugūs drauge

Ruukki aktyviai skatina saugumą statybvietėse. Bendros statybvietės teikia daugiau rizikų saugumu, ypatingai, kai yra daugiau rangovų įvairiuose projekto stadijose. Štai todėl mes norime bendradarbiauti su visais statybų dalyviais, siekiant uždikrinti bendra statybvietės saugą. Mes matome tai, kaip svarbią dalį tobulinant saugumo klausimus statybų pramonėje.

end-user-safety

Galutinio vartotojo sauga

Ruukki sprendiniai yra saugūs visu jų gyvavimo laikotarpiu.

Mūsų stogo dangos yra saugios montuoti ir lengvos prižiūrėti iš kartos į kartą. Su Ruukki stogu, jums retai reikės būti aukštai jį montuojant, tačiau, jei reikės, mūsų stogų sprendimai suteikia galimybė dirbti saugiai ir be nereikalingos rizikos.

Gaisro rizika yra visuose pastatuose. Ruukki plieno karkaso sprendimai suteikia aukštą gaisro saugumo lygį taupydami kaštus. Mūsų daugiasluoksnės plokštės gali būtų naudojamos sukurti struktūroms, kurios pasižymi aukštu ugniaatsparumu ir tenkina aukščiausius gaisrinius reikalavimus.