Naujienos

Naujieji „Ruukki“ plokščių atsparumo ugniai rodikliai atitinka augančius rinkos lūkesčius

„Ruukki“ padidino savo mineralinės vatos ir PIR (poliizocianurato) šerdies daugiaskluoksnių plokščių atsparumo ugniai rodiklius (EI). Pagerinti rodikliai taikomi išorinių ir vidinių sienų plokštėms. Poreikį padidinti atsparumą ugniai skatino klientų lūkesčiai ir nuolat didinamas „Ruukki“ plokščių asortimentas, kad galėtume suteikti optimalių sprendimų, atitinkančių griežtus reikalavimus.

„Klientams šis atnaujinimas padės optimaliau ir ekonomiškiau projektuoti ir sutaupyti dėl didesnių leistinų tarpatramių bei didesnio daugiasluoksnių plokščių atsparumo ugniai. Be to, mums pavyko papildyti savo produktų asortimentą naujojo atsparumo ugniai plokštėmis“, – pasakoja Oskaras Janikas, „Ruukki“ produktų inžinierius. 

Didesnis „Ruukki“ plokščių atsparumas ugniai – mažesnės išlaidos, efektyvesnis erdvės išnaudojimas statant ir spartesnis montavimas. Dėl didesnių tarpatramių atramos gali būti įrengiamos toliau viena nuo kitos, todėl konstrukcijos projektuojamos ekonomiškiau. Be to, galima našiau montuoti, nes sienoms reikia mažiau vienetų plokščių. 

„Ruukki“ mineralinės vatos plokščių atsparumo ugniai tyrimą 2019 ir 2020 metais atliko „Eurofins (VTT)“ atsparumo ugniai laboratorija Suomijoje. „Ruukki“ PIR plokščių atsparumas ugniai 2020 metais buvo tiriamas laboratorijoje „Fires“ Slovakijoje. Nustatyti bandymų rezultatai galioja visose rinkos srityse.