Logistics

Naujienos, tinklaraštis ir socialinė media

Vėliausios naujienos

Naujieji „Ruukki“ plokščių atsparumo ugniai rodikliai atitinka augančius rinkos lūkesčius

„Ruukki“ padidino savo mineralinės vatos ir PIR (poliizocianurato) šerdies daugiaskluoksnių plokščių atsparumo ugniai rodiklius (EI). Pagerinti rodikliai taikomi išorinių ir vidinių sienų plokštėms. Poreikį padidinti atsparumą ugniai skatino klientų lūkesčiai ir nuolat didinamas „Ruukki“ plokščių asortimentas, kad galėtume suteikti optimalių sprendimų, atitinkančių griežtus reikalavimus.

„Klientams šis atnaujinimas padės optimaliau ir ekonomiškiau projektuoti ir sutaupyti dėl didesnių leistinų tarpatramių bei didesnio daugiasluoksnių plokščių atsparumo ugniai. Be to, mums pavyko papildyti savo produktų asortimentą naujojo atsparumo ugniai plokštėmis“, – pasakoja Oskaras Janikas, „Ruukki“ produktų inžinierius. 

Didesnis „Ruukki“ plokščių atsparumas ugniai – mažesnės išlaidos, efektyvesnis erdvės išnaudojimas statant ir spartesnis montavimas. Dėl didesnių tarpatramių atramos gali būti įrengiamos toliau viena nuo kitos, todėl konstrukcijos projektuojamos ekonomiškiau. Be to, galima našiau montuoti, nes sienoms reikia mažiau vienetų plokščių. 

„Ruukki“ mineralinės vatos plokščių atsparumo ugniai tyrimą 2019 ir 2020 metais atliko „Eurofins (VTT)“ atsparumo ugniai laboratorija Suomijoje. „Ruukki“ PIR plokščių atsparumas ugniai 2020 metais buvo tiriamas laboratorijoje „Fires“ Slovakijoje. Nustatyti bandymų rezultatai galioja visose rinkos srityse. 

 

 

 

Vėliausi tinklaraščio įrašai

Socialinė media

Žiniasklaidai

Kontaktinis asmuo žiniasklaidai (anglų k.)

Ruukki nuotraukų, logotipų ir kt. iliustracijų archyvas

„Ruukki“ įvaizdines nuotraukas, logotipus ir kitas "Ruukki" iliustracijas galite atsisiųsti iš "Ruukki fotoarchyvo". Šiame archyve pateikiama medžiaga gali būti laisvai naudojama žiniasklaidoje. Prašome paminėti „Ruukki“ kaip šaltinį skelbiant nuotraukas.Jei kažkokios medžiagos neradote, nežinote kaip naudotis šiuo archyu, prašome susisiekti el. paštu heli.rintamaki@ruukki.com (anglų k.).

Faktai apie "Ruukki"

„Ruukki Construction“ yra plieninių, stogams ir sienoms skirtų statybos produktų ir paslaugų tiekėja tvariems pastatams. Mūsų bendrovėje dirba apie 1500 darbuotojų, turime 10 specializuotų gamyklų. Užimame tvirtas pozicijas 10-yje Europos šalių, aptarnaujame vietinius klientus, dirbančius su mūsų pagrindinių prekinių ženklų „Ruukki“ ir „Plannja“ produkcija. Palyginamoji grynoji apyvarta 2019 m. siekė 470 mln. eurų. Esame skandinaviška įmonė, priklausanti "SSAB", tvirtai besilaikanti vertybinių nuostatų ir sukaupę ilgalaikę patirtį plieno ir statybų pramonės srityse. www.ruukki.com

 "SSAB" – tai Šiaurės Europos ir JAV plieno gamybos įmonė, turinti darbuotojų daugiau negu 50 šalių. "SSAB" akcijos įtrauktos į "Nasdaq Stokholm" pagrindinį ir "Nasdaq Helsinki" antrinį sąrašus. www.ssab.com