Logistics

Naujienos, tinklaraštis ir socialinė media

Vėliausios naujienos

„Roxtec“ vertina aktyvų ir atvirą bendradarbiavimą

„Roxtec“ yra 1990 m. įsteigta įmonė, įsikūrusi Švedijos Karlskrunos mieste. Įmonė gamina sandariklius kabelių ir vamzdžių pereinamosioms jungtims. „Roxtec“ veikia 80 šalių, įmonėje dirba apie 750 darbuotojų.

„Roxtec“ sandarikliai naudojami pereinamosioms jungtims, kurios užtikrina žmonių ir nuosavybės apsaugą. Pereinamosios jungtys gali būti užbaigtos su viena ar daugiau linijų arba kabelių, pervedamų per sieną ar kitą paviršių. Jos naudojamos, pvz., laivuose arba naftos platformose bei elektrinėse, traukiniuose ir pramoniniuose pastatuose.

„Roxtec“ vertina ilgalaikius santykius

„Roxtec“ per metus pagamina apie 10 milijonų sandarinimo modulių. Be sandarinimo modulių, įmonė taip pat gamina pagal klientų poreikius pritaikytas pereinamąsias jungtis, kurių sandarinimo sistema apima kitus komponentus, pvz. lakštus (spec. plokštes) iš „Ruukki“.

„Subrangovus pasirinkome taip, kad galėtume planuoti ilgalaikį bendradarbiavimą. Žinoma, perkant svarbi kaina, tačiau tai nėra vienintelis kriterijus“, – sako „Roxtec“ strateginių pirkimų specialistė Helene Wahnström.

Asmeniniai panašumai taip pat svarbūs

„Ruukki“ ir „Roxtec“ susipažino „Elmia“ mugėje Jonšiopinge prieš daugiau kaip 25 metus – nuo tada „Ruukki“ ir ėmė gaminti montavimo plokštes „Roxtec“ pereinamosioms jungtims. Montavimo plokštės naudojamos pereinamosioms jungtims su kelias kabeliais arba linijomis, turinčiomis atskirus sandarinimo modulius. Plokščių galuose yra profiliuoti slenksčiai, neleidžiantys moduliams pasislinkti pasikeitus slėgiui. „Roxtec“ kasmet gauna apie 2,5 mln. tokių plokščių, pagamintų iš plieno, nerūdijančiojo plieno arba aliuminio, priklausomai nuo jų paskirties.

„Mano pirmtakas jautė, kad „Ruukki“ norėjo aktyviai prisidėti prie mūsų gaminių plėtros ir gamybos. Renkantis subrangovą geri asmeniniai santykiai taip pat buvo svarbus veiksnys“, – sako Helene Wahnström.

Pirmyn žengiame kartu

Helene Wahnström pirkimo specialiste dirba jau septynerius metus ir giria bendradarbiavimą su „Ruukki“.

„Manau, kad bendradarbiavimas su „Ruukki“ yra puikus tuo, kad jie imasi iniciatyvos ir yra aktyvūs bet kokiais klausimais. Jie rūpinasi tiek gaminiais, tiek ir kitais veiksniais, kurie turi įtakos verslui, pvz., logistika. Labai tai vertinu“, – teigia ji.

Helene Wahnström pabrėžia atviro ir nuoširdaus bendradarbiavimo svarbą ir tose situacijose, kai idėjų įgyvendinti neįmanoma.

„Roxtec“ ir „Ruukki“ yra panašios tuo, kad abi daugiausia dėmesio skiria kokybei ir paslaugoms bei lankstumui. Helene Wahnström suprato, kad „Ruukki“ pasižymi lanksčia gamyba ir bazinė gamyba nesulėtėja net ir tuomet, kai tuo pačiu metu jie gamina „Roxtec“ skirtus individualiai pritaikytus gaminius.

„Stipriosios jų savybės yra lanksčios paslaugos ir lengvai pritaikoma gamyba. „Ruukki“ turi reikalingų žinių, kurias galime panaudoti kurdami savo pačių gaminius. Bendradarbiavimas su „Ruukki“ suteikia saugumo.“

Vėliausi tinklaraščio įrašai

Socialinė media

Žiniasklaidai

Kontaktinis asmuo žiniasklaidai (anglų k.)

Ruukki nuotraukų, logotipų ir kt. iliustracijų archyvas

„Ruukki“ įvaizdines nuotraukas, logotipus ir kitas "Ruukki" iliustracijas galite atsisiųsti iš "Ruukki fotoarchyvo". Šiame archyve pateikiama medžiaga gali būti laisvai naudojama žiniasklaidoje. Prašome paminėti „Ruukki“ kaip šaltinį skelbiant nuotraukas.Jei kažkokios medžiagos neradote, nežinote kaip naudotis šiuo archyu, prašome susisiekti el. paštu heli.rintamaki@ruukki.com (anglų k.).

Faktai apie "Ruukki"

„Ruukki Construction“ yra plieninių, stogams ir sienoms skirtų statybos produktų ir paslaugų tiekėja tvariems pastatams. Mūsų bendrovėje dirba apie 1500 darbuotojų, turime 10 specializuotų gamyklų. Užimame tvirtas pozicijas 10-yje Europos šalių, aptarnaujame vietinius klientus, dirbančius su mūsų pagrindinių prekinių ženklų „Ruukki“ ir „Plannja“ produkcija. Palyginamoji grynoji apyvarta 2019 m. siekė 470 mln. eurų. Esame skandinaviška įmonė, priklausanti "SSAB", tvirtai besilaikanti vertybinių nuostatų ir sukaupę ilgalaikę patirtį plieno ir statybų pramonės srityse. www.ruukki.com

 "SSAB" – tai Šiaurės Europos ir JAV plieno gamybos įmonė, turinti darbuotojų daugiau negu 50 šalių. "SSAB" akcijos įtrauktos į "Nasdaq Stokholm" pagrindinį ir "Nasdaq Helsinki" antrinį sąrašus. www.ssab.com