Logistics

Naujienos, tinklaraštis ir socialinė media

Vėliausios naujienos

„Ruukki“ daugiasluoksnės plokštės didžiausiam sandėliui Lenkijoje

„Amica“ aukštuminis sandėlis Vronkose, Lenkijoje, yra 47 m aukščio, tad jis yra aukščiausias tokio tipo sandėlis Lenkijoje ir aukščiausias stambios buitinės technikos sandėlis Europoje. Šis įspūdingas pastatas buvo pastatytas bendradarbiaujant su „Ruukki Polska“, kuri tiekė „sandwich“ plokštes jo sienoms. 

Statybų procesas tęsėsi kiek ilgiau nei metus. Aukštuminio „Amica“ sandėlio, skirto stambiai buitinei technikai, Vronkose plotas 6 097 m2. Pastato pamatams panadoti poliai, kurių bendras ilgis siekia 20 km. Visiškai automatizuoto sandėlio grindų plotas yra 6 500 m2 ir jame telpa 26 000 padėklų 230 000 stambios buitinės technikos vienetams.

„Amica S.A.“ yra stambiausia buitinės technikos gamintoja Lenkijoje. Šis prekės ženklas puikiai pažįstamas ir užsienyje, nes jo gaminiai parduodami daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. Pagrindinės eksporto šalys are Vokietija, Didžioji Britanija ir Šiaurės Europos šalys.

Šio pastato neįmanoma nepastebėti, todėl investuotojui buvo svarbu, kad jo išvaizda ir konstrukcija atitiktų aukščiausius standartus. Kokybiški „Ruukki“ produktai ir mūsų patirtis visiškai patenkino kliento lūkesčius. 

„Mūsų sprendimą lėmęs pagrindinis reikalavimas buvo aukšta kokybė, užtikrintas patvarumas ir projekto patikimumas – žinoma, už prieinamą kainą. Statydami tokius pastatus negalime eksperimentuoti su medžiagomis, todėl turime rinktis patikrintus ir patikimus produktus, kurie užtikrina mus tenkinančią kokybę ir ilgaamžiškumą. Galimas apdailos problemas, pvz., rūdijimą, nesandarumą, plieno atšokimą nuo PIR / mineralinės vatos šerdies, būtų labai sunku pašalinti dėl didelio pastato aukščio ir jo nuolatinio naudojimo. Pasirinkome „Ruukki“, nes tai žinomas prekės ženklas, pasižymintis aukštos kokybės ir ilgaamžiškomis statybinėmis medžiagomis, patirtimi, aukščiausio lygio aptarnavimu, greitu pristatymu ir optimalia kaina“, – pasakoja Tomasz Machaj, „Amica S.A.“ investicijų ir priežiūros vadovas.

Papildomas pranašumas ir iššūkis įmonei „Ruukki“ buvo netoli esantis vietinis padalinys. Plokščių gamykla Obornikuose yra vos už 36 km nuo „Amica“ gamyklos Vronkose. Daugybė žmonių iš Vronkų dirba „Ruukki“ gamykloje Obornikuose ir atvirkščiai – dalis „Amica“ darbuotojų gyvena Obornikuose ir kasdien keliauja į Vronkas. Jie visi nori didžiuotis savo įmone ir bendradarbiauti. Ir tai akivaizdu! Vronkose gyvenęs „Ruukki Polska“ gamybos vadovas Marcin Remisz apie šį projektą atsiliepė taip:

„Man labai malonu, kad dalyvavome įgyvendinant šį modernų projektą ir prisidėjome prie jo sėkmės. Dėl šio sandėlio dydžio, išvaizdos ir paskirties apie jį žino visos apylinkės. Nuo pat pradžių žinojome, kad klientai tikisi aukštos kokybės ir punktualaus pristatymo. Nepaisant didelio užsakymo, viskas ėjosi sklandžiai ir visos plokštės buvo pagamintos būtent taip, kaip reikėjo. Mūsų komanda įrodė, kad galime įgyvendinti tokius lūkesčius, todėl noriu padėkoti kiekvienam jos nariui.“

Šiam skubiam užsakymui „Ruukki“ pagamino 15 000 m2 dviejų tipų daugiasluoksnių plokščių, su PIR ir mineralinės vatos šerdimi, kurios buvo sumontuotos ant to paties fasado. Visas plokštes pagamino „Ruukki“ gamykla Obornikuose. 

„Mūsų didžiausias pranašumas yra galimybė pristatyti derančias plokštes su PIR ir mineralinės vatos šerdimi. Plokščių plotis ir profilis yra vienodas“, – pasakoja Eryk Podpora, „Ruukki Polska“ regioninio pardavimo vadovas, kuris buvo atsakingas už bendradarbiavimą su klientu.

Pastato aukštis sukėlė daugybę konstrukcinių iššūkių, pvz., didesnę vėjo apkrovą arba galimas dideles deformacijas, kuriuos reikėjo išspręsti projektavimo metu. Dėl tokio didelio plokščių kiekio buvo svarbu užtikrinti fasado spalvos vienodumą, ypač todėl, kad buvo naudojama metalizuota sidabrinė (metalic) spalva, kurios tolygumą užtikrinti sudėtingiau. 

Iššūkių sukėlė ir plokščias paviršius – didelio ploto fasaduose išryškėja net menkiausi kokybiniai defektai, dėl to buvo nustatyta itin maža lygumo paklaida.

„Daugiasluoksnes plokštes įmonei „Amica“ esame tiekę ir anksčiau. Investuotojas puikiai suprato, ko galima iš mūsų tikėtis. O mums vėl pavyko įrodyti, kad aukštuminiai sandėliai atitinka mūsų kompetenciją. Mūsų produktai buvo naudojami tokiems projektams, kaip aukštuminis BASF sandėlis arba Lenkijos cukraus gamykla“ Sroda Wlkp“, – teigia Eryk Podpora.

Įspūdingas pilkas sandėlis su raudona juosta ir raudonu „Amica“ logotipu matomas iš toli. Jis neabejotinai pakeitė vietovės kraštovaizdį. Tačiau jis tapo ir įmonės vizitine kortele, kurios pranašumai yra puiki išvaizda, aukštas saugumo lygis ir jokio triukšmo ar aplinkos taršos – prie to reikšmingai prisidėjo ir „Ruukki“.

Vėliausi tinklaraščio įrašai

Socialinė media

Žiniasklaidai

Kontaktinis asmuo žiniasklaidai (anglų k.)

Ruukki nuotraukų, logotipų ir kt. iliustracijų archyvas

„Ruukki“ įvaizdines nuotraukas, logotipus ir kitas "Ruukki" iliustracijas galite atsisiųsti iš "Ruukki fotoarchyvo". Šiame archyve pateikiama medžiaga gali būti laisvai naudojama žiniasklaidoje. Prašome paminėti „Ruukki“ kaip šaltinį skelbiant nuotraukas.Jei kažkokios medžiagos neradote, nežinote kaip naudotis šiuo archyu, prašome susisiekti el. paštu heli.rintamaki@ruukki.com (anglų k.).

Faktai apie "Ruukki"

„Ruukki Construction“ yra plieninių, stogams ir sienoms skirtų statybos produktų ir paslaugų tiekėja tvariems pastatams. Mūsų bendrovėje dirba apie 1500 darbuotojų, turime 10 specializuotų gamyklų. Užimame tvirtas pozicijas 10-yje Europos šalių, aptarnaujame vietinius klientus, dirbančius su mūsų pagrindinių prekinių ženklų „Ruukki“ ir „Plannja“ produkcija. Palyginamoji grynoji apyvarta 2019 m. siekė 470 mln. eurų. Esame skandinaviška įmonė, priklausanti "SSAB", tvirtai besilaikanti vertybinių nuostatų ir sukaupę ilgalaikę patirtį plieno ir statybų pramonės srityse. www.ruukki.com

 "SSAB" – tai Šiaurės Europos ir JAV plieno gamybos įmonė, turinti darbuotojų daugiau negu 50 šalių. "SSAB" akcijos įtrauktos į "Nasdaq Stokholm" pagrindinį ir "Nasdaq Helsinki" antrinį sąrašus. www.ssab.com