Ruukki_Multi_Family_City_1920x1280

Ruukki Construction

Tvarūs, ilgaamžiai statybos produktai ir paslaugos

Rinkdamiesi mūsų gaminius, nekilnojamojo turto investuotojai gali naudotis optimizuota gaminių pasiūla, palaikymu ir naudojimo laiko kaštų skaičiavimais. Architektams ir projektuotojams siūlome kompetenciją, įkvėpimą, palaikymą bei modernius įrankius.  

Statybos bendrovėms esame patikimas gamintojas ir tiekėjas, suteikiantis pasitikėjimo ir užtikrinantis darbų efektyvumą bei projekto sėkmę. Mūsų teikiamas paslaugas, pasitikėjimą ir tikslumą labai vertina ir stogdengiai bei prekybos partneriai.

Privačių namų savininkams siūlome žinias, įkvėpimą ir estetinę stogų įvairovę su ilgu garantiniu laikotarpiu, kad mūsų klientai jaustųsi saugiai ir patogiai. 

 

Naujienos

„Ruukki Cor-Ten®“ medžiaga pasirinkta Tamperės „Ratikka“ elektros pastotės fasadui

„Tampereen Ratikka“ ketinama pastatyti ir įgyvendinti, naudojant aljanso modelį. Aljansas – tai bendradarbiavimo modelis, kuriame klientas įtraukia suinteresuotąsias šalis, statytojus ir projektuotojus anksčiausiuose projekto etapuose. „Tampereen Ratikka“ yra moderniausia Suomijos viešojo transporto sistema. Galėsite įšokti į tramvajų jau 2021 metais.

Peržvelgus daugybę skirtingų variantų, šių pastatų fasadui buvo pasirinktas „Cor-Ten®“ plienas, kurį mėgsta daugelis architektų. Tamperės pastatų priežiūros miestovaizdžio komitetą sumanė ir sukūrė Aihio Arkkitehditas, o darbui vadovavo Juha Ryösä.

Mes įsitraukėme į šį projektą ankstyvame jo kūrimo etape. „Ruukki Cor-Ten®“ medžiaga, kuri įsilieja į aplinką ir yra nepretenzingos bei nesenstančios išvaizdos, buvo puikus pasirinkimas elektros pastotės fasadams. Elektros pastotės suprojektuotos vienodai ir sudaro vientisumo įspūdį, kad būtų lengvai atpažįstamos kaip tramvajų linijos dalis.

Šiam projektui sukurtos skirtingo pločio plokštės pritvirtintos vertikaliai; jos sukuria ritmiką ir vientisą sienų ir stogo paviršių.

„Po daugybės pakeitimų projektavimo etape pasiektas sėkmingas galutinis rezultatas. Simpatiški pastatai ir jų gyvas nesenstančios išvaizdos „Cor-Ten®“ fasadas atspindi praeities susiliejimą su modernia aplinka, – teigia Juha Ryösä iš įmonės „Aihio Architects“, įsikūrusios Tamperėje.

– „Ruukki“ buvo pasirinkta kaip medžiagų tiekėja, nes joje dirba ekspertai, įmonė yra neutrali ir su ja lengva bendradarbiauti. Jiems galima bet kada paskambinti ir kreiptis patarimo, be to, visada gausite patarimų, apie kuriuos galbūt nebuvote susimąstę“, – tęsia Ryösä.

Ryösä laiko „Cor-Ten®“ nesenstančios išvaizdos, įvairiapusiška ir nepretenzinga medžiaga. „Šia medžiaga žavėjausi dar dešimtajame dešimtmetyje, kai planavau baigiamąjį kursinį darbą. Jis liko neužbaigtas net po mano diplominio darbo. Dešimtajame dešimtmetyje „Cor-Ten®“ plienas buvo rečiau naudojamas fasadams.“

Tamperės „Ratikka“ elektros pastotės įrengtos pasitelkiant „Pirkanmaa“ montavimo technologiją. Jas suprojektavo Aihio Arkkitehditas iš Tamperės.

 

Mūsų produktai ir paslaugos