Ruukki_Multi_Family_City_1920x1280

Building your tomorrow

Trumpai apie „Ruukki“

„Ruukki Construction“ yra plieninių, stogams ir sienoms skirtų statybos produktų ir paslaugų tiekėja tvariems pastatams. Mūsų bendrovėje dirba apie 1 500 darbuotojų, turime 10 specializuotų gamyklų. Užimame tvirtas pozicijas 10-yje Europos šalių, aptarnaujame vietinius klientus, dirbančius su mūsų pagrindinių prekinių ženklų „Ruukki“ ir „Plannja“ produkcija. Palyginamoji grynoji apyvarta 2019 m. siekė 470 mln. eurų. Esame skandinaviška įmonė, priklausanti "SSAB", tvirtai besilaikanti vertybinių nuostatų ir sukaupę ilgalaikę patirtį plieno ir statybų pramonės srityse. www.ruukki.com 

"SSAB" – tai Šiaurės Europos ir JAV plieno gamybos įmonė, turinti darbuotojų daugiau negu 50 šalių. "SSAB" akcijos įtrauktos į "Nasdaq Stokholm" pagrindinį ir "Nasdaq Helsinki" antrinį sąrašus. www.ssab.com  

Logistics

We make steel-based products for walls and roof..

Ateities pastatus statome šiandien

Ateities pastatus statome šiandien

Rinkdamiesi mūsų gaminius, nekilnojamojo turto investuotojai gali naudotis optimizuota gaminių pasiūla, palaikymu ir naudojimo laiko kaštų skaičiavimais. Architektams ir projektuotojams siūlome kompetenciją, įkvėpimą, palaikymą bei modernius įrankius.  

Statybos bendrovėms esame patikimas tiekėjas, suteikiantis pasitikėjimo ir užtikrinantis darbų efektyvumą bei projekto sėkmę. Mūsų teikiamas paslaugas, pasitikėjimą ir tikslumą labai vertina ir stogdengiai bei prekybos partneriai.

Privačių namų savininkams siūlome žinias, įkvėpimą ir estetinę stogų įvairovę su ilgu garantiniu laikotarpiu, kad mūsų klientai jaustųsi saugiai ir patogiai. 

Ateities pastatus statome šiandien yra mūsų vizija. Tai reiškia visais galimais atžvilgiais aukštesnę kartelę. Kitą dieną pradėsime iš naujo ir pakelsime kartelę dar aukščiau, kad užtikrintume saugesnę ir tvaresnę vietą gyventi. 

 

Ruukki-flag

Vadovybė

Sami Eronen

Sami Eronen

President

Maritta Kemiläinen

Maritta Kemiläinen

Head of Finance, IT

Adam Korol

Adam Korol

Head of Building Envelopes

Jouni Metsämäki

Jouni Metsämäki

Head of Roofing

Antti Hämäläinen

Antti Hämäläinen

Head of Supply Chain Management

Anna Talas

Anna Talas

Head of Commercial Excellence

Susanna Segersven

Susanna Segersven

Head of Human Resources

Susisiekite su mūsų vadovybės nariais nariais el. paštu (anglų k.). El. Pašto adreso formatas yra: vardas.pavarde@ruukki.com.